Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

„Fortūnos“ mače Gabalytė buvo arti trigubo dublio

10 Vasario 2018 21:35:36 Sportas | ve.lt

Puikiai rungtyniavusi Andra Gabalytė žygiavo trigubo dublio ritmu, Agnė Černeckytė surengė tritaškių lietų, o tokie jų pasirodymai buvo pažymėti trečiąja Klaipėdos „Fortūnos“ (9-10) pergale iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).

Více Sportas Time10 Vasario 2018 21:35:36

Ads

Be D. Rediko namuose žaidusi „Jonava“ nusileido NKL lyderiams

10 Vasario 2018 21:14:58 Sportas straipsniai

Rungtynėse prieš lygoje pirmaujantį „Vytį“ jonaviečiai vertėsi be šį savaitgalį sirguliuojančio Dovydo Rediko. Turnyro lentelėje „Jonava“ toliau dalijasi 5-6 pozicijas su Kauno „Žalgirio“ dublerių klubu. Rungtynėse Jonavoje šeimininkai pakiliai pradėjo pirmąjį rungtynių kėlinį, po kurio turėjo dviejų taškų pranašumą (17:15). Nors antrojo kėlinio pradžioje „Jonava“ dar turėjo 6 taškų persvarą (23:17), antrą ketvirčio dalį galingai sužaidę didesnę rotaciją turėję svečiai šovė į priekį (48:40).

Více Sportas Time10 Vasario 2018 21:14:58

LKL: Pasvalys nubaudė tragiškai atakavusį Utenos „Juventus“ klubą

„Pieno žvaigždės“ kovoje dėl penktosios vietos iškovojo itin svarbią pergalę ir 75:63 (14:10; 21:16; 26:16; 14:21) susitvarkė su svečiais iš Utenos. Per pirmąjį kėlinį nė viena komanda nesugebėjo atrasti savojo žaidimo. Nors „Pieno žvaigždės“ pirmavo 14:10, tačiau jie pataikė vos 4 metimus iš 15 iš žaidimo, kai „Juventus“ iš 17 metimų realizavo vos 3. Jei antrajame kėlinyje pasvaliečiai savo pataikymo procentą pasikėlė iki 40 proc. (12/30 metim.), tai „Juventus“ ir toliau šaudė viską pro šalį bei iš žaidimo pataikė vos 9 metimus iš 34 bandymų (26 proc.).

5 taškai per kėlinį: Klaipėdos „Neptūnas“ nepadoriai triuškino „Dzūkiją“

10 Vasario 2018 21:14:57 Sportas straipsniai

Nors šeimininkai pirmojo kėlinio viduryje netgi pirmavo 8:7, klaipėdiečiai tuomet surengė spurtą 18:0 bei pabėgo į priekį 25:8. Vis dėlto pati blogiausia atkarpa puolime ginklų neturėjusios Alaro Varrako kariaunos dar laukė priešakyje. Pusę pirmojo ketvirčio taškų nerinkęs Alytaus klubas antrajame kėlinyje nesugebėjo pasižymėti beveik 9 minutes, o tragišku varžovų žaidimu pasinaudojęs „Neptūnas“ spurtavo 23:0 ir įgijo nepadorią persvarą 50:14.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 21:14:57

„Lietkabelio“ pergalė LKL: kroato debiutas ir brolio dvigubas dublis

Solidžias debiutines rungtynes „Lietkabelio“ gretose sužaidė Dominikas Mavra. 23 metų kroatas per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus suklydo. Po 13 taškų panevėžiečiams taip pat pridėjo Simas Jasaitis ir Lorenzo Williamsas. Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje buvo dvigubas dublis – 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o dėl išnaudoto pražangų limito rungtynes anksčiau turėjęs baigti Vaidas Čepukaitis surinko 10 taškų.

Pjongčango olimpinių žaidynių medalių įskaitos lydere tapo Vokietija

Vokiečiai iškovojo du medaliu ir abu jie – auksiniai. Olimpiniais čempionais tapo biatlonininkė Laura Dahlmeier ir šuolininkas su slidėmis Andreasas Wellingeris. Antrąją vietą užima net keturis medalius jau turintys olandai (1 aukso, 2 sidabro, 1 bronzos). Trečiąją poziciją dalinasi po vieną aukso apdovanojimą turinčios Pietų Korėja ir Švedija. Olimpinius medalius jau iškovojo aštuonių šalių sportininkai. Medalių lentelė (vieta, šalis, aukso, sidabro, bronzos, iš viso) 1. Vokietija 2 0 0 2 2. Olandija 1 2 1 4 3. Pietų Korėja 1 0 0 1

"Atlantas" egzaminavo jaunimą

10 Vasario 2018 20:27:13 Sportas | ve.lt

Šeštadienį Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai savo aikštėje kontrolinėse rungtynėse susitiko su Nacionalinės futbolo akademijos rinktine, kuriai atstovavo devyniolikamečiai ir jaunesni žaidėjai. Pergalę rezultatu 3:0 (1:0) iškovojo atlantiečiai.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 20:27:13

Klaipėdos "Koralas" nugalėjo Kauno "Inkarą"

10 Vasario 2018 20:27:12 Sportas | ve.lt

Lietuvos salės futbolo („Betsafe-futsal“) A lygos čempionate sėkmingai debiutuojanti Klaipėdos „Koralo“ ekipa iškovojo jau septintąją pergalę ir dar labiau įsitvirtino trečioje turnyro lentelės pozicijoje. Klaipėdiečiai šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 6:2 nugalėjo turnyro lentelės kaimynus Kauno „Inkaro“ futbolininkus.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 20:27:12

Olimpinė istorija: nuo asmeninių Hitlerio žaidynių iki „Kraujo baseine“

10 Vasario 2018 20:20:21 Sportas straipsniai

Taisyklė laikytis taikos pažeidžiama kone per kiekvienas žaidynes Senovės Graikijoje olimpinių žaidynių laikotarpis buvo skirtas pagerbti dievams ir neįtikėtinų jėgų turintiems atletams, kurie varžėsi įvairių sporto šakų rungtyse. Daugiau nei prieš 2500 metų (maždaug 776 m. prieš mūsų erą) prasidėjusios olimpinės žaidynės tapdavo taikos laikotarpiu – per jas kariaujančios pusės paskelbdavo paliaubas.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 20:20:21

Pirmąjį olimpinį žiemos medalį iškovojo švedė, garsioji norvegė pasiekė rekordą

Charlotte Kalla laimėjo pirmąjį aukso apdovanojimą žiemos olimpinėse žaidynėse Pjongčange. 15 km skeletono lenktynėse Norvegijos slidinėjimo žvaigždė Marit Bjoergen iškovojo sidabrą ir tapo labiausiai tituluota visų laikų žiemos olimpiete. M.Bjoergen laimėjo jau vienuoliktą olimpinį medalį ir atitrūko nuo rusės Raisos Smetaninos ir italės Stefania Belmondo, kurios per savo karjeras iškovojo po dešimt apdovanojimų žiemos olimpinėse žaidynėse.

„Lietuvos ryto“ puolėjas R. Giedraitis: „Žalgiriui“ įkąsti norisi visada

Kalbėdamas apie būsimą akistatą, vilniečių puolėjas Rokas Giedraitis teigė, kad svarbiausia yra noras laimėti, atmosfera komandoje yra gera, o šias principines kovas krepšininkas žiūrėjo dar vaikystėje: „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ akistatos labai atkaklios ir principinės yra nuo seno. Pamenu, pats šias dvikovas visuomet stebėdavau per televizorių vaikystėje. Nėra net kalbų, kad „Žalgiriui“ įkąsti norisi“. - Kokios šiuo metu nuotaikos komandos viduje?

Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė Pjongčango olimpinėse žaidynėse - 65-a

10 Vasario 2018 20:20:20 Sportas straipsniai

Pirmą kartą olimpine čempione tapo 24-erių metų vokietė Laura Dahlmeier. Be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi vokietė finišavo per 21 min. 6,2 sek. Sidabro medalis atiteko norvegei Martei Olsbu (+24,2 sek.; 1 baudos ratas), bronzos - čekei Veronikai Vitkovai (+25,8 sek.; 1). Net penktosiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti D. Rasimovičiūtė turėjo įveikti vieną baudos ratą ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 54,6 sek. 33-ejų metų D. Rasimovičiūtė 2002 metų olimpinių žaidynių biatlono sprinte buvo 66-a, 2006 m. - 18-a, 2010 m. - 25-a, o 2014 m. - 51-a.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 20:20:20

„Sartai 2018“: uteniškis E. Gudonis apgynė titulą

Lenktynėse dalyvavo 55 eiklieji ristūnai, kuriuos tramdė 31 Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkas, rašoma pranešime spaudai. Bemaž visi bėgimai, kurių lenktynių programoje buvo 8, pasižymėjo aštria, nekompromisine kova. Tačiau kelios dešimtys tūkstančių žiūrovų Dusetų hipodrome labiausia laukė paskutiniojo važiavimo, kurio dalyviai kovėsi dėl garbingiausiojo apdovanojimo – Didžiojo žiemos prizo. Jį tradiciškai steigia lenktynių organizatorė, Žemės ūkio ministerija. Šis prizas pagrįstai laikomas visų lenktynių ašimi.

Pergalingame „Fortūnos“ mače A. Gabalytė buvo arti trigubo dublio

Viliaus Stanišausko auklėtinės savo aikštėje 78:72 (15:23, 28:21, 17:14, 18:14) pranoko Ukmergės „Vilkmergę“ (4-15) bei atsirevanšavo už nesėkmę trečiajame rate (49:54). A. Gabalytė per 36 minutes atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių, bet iki įspūdingo pasiekimo pritrūko dviejų taškų – iš žaidimo du metimus realizavusi veteranė surinko 8 taškus. Tuo metu net septynis tritaškius iš devynių bandymų pataikiusi A. Černeckytė užfiksavo naują asmeninį bei šio LMKL sezono rekordą, o nuo istorinio lygos rezultato ji buvo per vieną taiklų tolimą metimą.

10 Vasario 2018 19:18:48 Sportas | ve.lt

Šeštadienį Pjongčange (Pietų Korėja) vykstančiose 23-iose žiemos olimpinėse žaidynėse išdalinti pirmieji penki medalių komplektai. Po pirmosios dienos medalių įskaitos lydere tapo Vokietija.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 19:18:48

„Neptūnas“ iškovojo lengvą pergalę Alytuje

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ ekipą išvykoje 81:63 (27:14, 23:5, 13:19, 19:25) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ klubą.

„Neptūnas-Akvaservis“ Klaipėdoje nukovė KTU

10 Vasario 2018 18:10:22 Sportas | ve.lt

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai toliau pergalingai žygiuoja Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai šeštadienį rezultatu 80:64 (29:28, 15:15, 16:14, 20:17) nugalėjo Kauno KTU ekipą ir, iškovoję jau 23 pergalę, dar labiau įsitvirtini geriausiųjų lygos ekipų trejetuke.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 18:10:22

10 Vasario 2018 17:01:54 Sportas | ve.lt

Antikos laikų taisyklė laikytis taikos pažeidžiama kone per kiekvienas olimpines žaidynes, o modernių žaidynių idėja viena didele sporto švente suvienyti visas tautas taip pat nėra įgyvendinama, pasakojama LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“. Pavyzdžiui, 1936 m. žaidynes Berlyne Adolfas Hitleris laikė „savo paties olimpinėmis“, o 1956 m. olimpiada Melburne pagarsėjo konfliktu, pavadintu „Krauju baseine“.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 17:01:54

Prieš LRF taurės finalo ketvertą – repeticija Varėnoje

Klaipėdos „Dragūnas“, besirengiantis ginti Lietuvos rankinio federacijos taurės čempiono titulą, šeštadienį sužaidė Lietuvos rankinio lygos rungtynes – išvykoje rezultatu 46:27 (24:15) nugalėti Varėnos „Ūlos“ rankininkai.

Pirmasis šalies savanoris E. Vilimas: „Radau savo vietą gyvenime“

10 Vasario 2018 08:25:03 Mažeikiai, naujienos, žinios - Santarvės laikraštis, santarve.lt

Pirmasis Lietuvoje į atnaujintą privalomąją karinę tarnybą savo noru tarnauti išėjęs viekšniškis Ernestas Vilimas su kariuomene susiejo savo gyvenimą – prieš trejus metus savanoriu tapęs vaikinas ir šiuo metu tarnauja šali

Více Visos ataskaitos Time10 Vasario 2018 08:25:03

Kaip Pjongčango olimpiados atidaryme atrodė lietuviai, latviai ir estai?

10 Vasario 2018 05:14:58 Sportas straipsniai

Lietuvos sportininkai šį kartą žygiavo 15-i, nors dažniausiai pasirodydavo daug vėliau. Taip nutiko dėl korėjiečių abėcėlės ypatumų. Lietuvos vėliavą per atidarymą nešė biatlonininkas Tomas Kaukėnas.

Více Sportas Time10 Vasario 2018 05:14:58

„Oro karaliaus“ konkursas – be „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ atstovų

V.Bobrovas yra nuolatinis gražiausių savaitės epizodų penketukų dalyvis, du jo dėjimai pateko į gražiausių „Betsafe–LKL“ sausio mėnesio epizodų dešimtuką, o vienas iš jų pripažintas gražiausiu mėnesio momentu. „Oro karaliaus“ konkurse dalyvaus šeši krepšininkai, iš kurių penki – „Betsafe–LKL“ klubų atstovai. „Šiaulių“ garbę konkurse gins Šarūnas Beniušis, jau dalyvavęs „Oro karaliaus“ dukart ir 2013 metais tapęs šio konkurso nugalėtoju. Tarp „Oro karaliaus“ dalyvių Š.Beniušis buvo ir 2015-aisiais.

L. Chatkevičius papildė „Neptūno“ gretas

L. Chatkevičius turėtų užimti vidurio puolėjo vietą, atsilaisvinusią po Juano Palacioso išvykimo į Turkiją gruodį. Vidurio puolėjas 2016 metais dalyvavo NBA vasaros lygoje, po to žaidė Lenkijoje. Šį sezoną jis vilkėjo Košalino AZS marškinėlius, per 10 rungtynių Lenkijos čempionate vidutiniškai rinko po 5,9 taško (66,7 proc. dvitaškių) ir 3,5 atkovoto kamuolio. Klaipėdoje V. Knašiaus krepšinio mokykloje mokęsis L. Chatkevičius studijavo už Atlanto, vilkėjo įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinių marškinėlius.

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai užbaigė pasiruošimą sezonui

Vienintelį rungtynių įvartį 55 min. pelnė Rigino Cicilia, kuriam tai buvo pirmasis taiklus smūgis Marijampolės komandoje. Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko nervinga, lygi kova, o gerų progų pasižymėti nepavyko susikurti nei vienai komandai. Po pertraukos, be R.Cicilios, „Sūduvoje“ įvarčius pelnyti galėjo Gersonas Acevedo ir Giedrius Matulevičius, bet pirmojo smūgis buvo per silpnas, o antrojo galva smūgiuotą ir į vartus skriejantį kamuolį numušė gynėjas.

Puikiai sužaidę B. Hobbsas ir J. Vazalis vedė „Jonavą“ į pergalę Joniškyje

10 Vasario 2018 05:14:57 Sportas straipsniai

Turnyro lentelėje jonaviečiai pergalių ir pralaimėjimu santykiu susilygino su penktąją vietą užimančiais Kauno „Žalgirio“ dubleriais, kurie šįvakar nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Rungtynėse Joniškyje „Jonavos“ krepšininkai jau antrojo pirmojo kėlinio dalyje susikrovė dviženklį pranašumą ir pirmavo 11 taškų skirtumu (17:6). Nors „Delikatesas“ ketvirčio pabaigoje sumažino atsilikimą (27:22), „Jonavos“ ekipa pirmąją mačo dalį užbaigė spurtu 14:4 ir vėl grįžo prie dviženklės persvaros (53:43).

Více Sportas Time10 Vasario 2018 05:14:57

„Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido „Chimki“ krepšininkams

Šeimininkai rezultatyviai pradėjo rungtynes ir pataikė pirmus keturis tritaškius. 9-ąją minutę „Žalgiris“ įgijo 15 taškų pranašumą (26:11). Antrajame kėlinyje žalgiriečiai nesustabdė varžovų lyderio Aleksejaus Švedo, o „Chimki“ ekipa laimėjo atkarpą net 20:1 ir išsiveržė į priekį 43:38. Visgi prieš pat didžiąją pertrauką šeimininkams pavyko susigrąžinti minimalų pranašumą (44:43).

Vilniaus „Žalgirio“ naujokas T. Šimkovičius mėgaujasi naujais iššūkiais

„Rungtynės su „Achmat“ buvo labai geras išbandymas tiek man asmeniškai, tiek ir visai komandai. Tai tikrai pajėgus varžovas, visi futbolininkai fiziškai gerai pasirengę, susižaidę, o mes iš esmės esame nauja komanda, mums dar labai trūksta savitarpio supratimo. Manau, kad mes garbingai kovojome, ir nors teko daugiau laiko praleisti gynyboje, tačiau tam tikrais epizodais neblogai atakavome, trūko tik geresnio atakų užbaigimo“, - teigė T. Šimkovičius.

Šaras apie „Chimki“ strategą: maniau, kad treneriai labiau gerbia vienas kitą

„Žalgiris“ penktadienį savo aikštėje 74:84 (26:15, 18:28, 15:18, 15:23) pralaimėjo Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipai.

R. Berankis ATP 500 turnyro Olandijoje atranką pradės akistata su M. Bachingeriu

Tai paaiškėjo penktadienį ištraukus burtus. Lietuvio ir vokiečio akistata vyks šeštadienį. Šie du tenisininkai tarpusavyje yra žaidę tris kartus, o 117-ą vietą pasaulio reitinge užimantis 27-erių metų R. Berankis laimėjo du sykius. Lemiamame, antrajame, atrankos rate R. Berankio ir M. Bachingerio poros nugalėtojas žais arba su 26-erių metų prancūzų Pierre-Huguesu Herbertu (76), arba su 27-erių metų baltarusiu Vladzimiru Ignatiku (183). Turnyro Olandijoje prizų fondą sudaro 1,863 mln. eurų.

Rezultatyvus M. Kuzminsko žaidimas pergalės Milano ekipai neatnešė

10 Vasario 2018 05:14:56 Sportas straipsniai

Svečiams Mindaugas Kuzminskas per 27 min. pelnė 17 taškų (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 3/4, baudos 2/2), atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė. Artūras Gudaitis per 22 min. surinko 8 taškus (dvitaškiai 3/6, baudos 2/4), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolš, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir 3 sykius prasižengė. Mantas Kalnietis nežaidė. 15 taškų Milano ekipai pelnė Andrew Goudelockas, 13 - Jordanas Theodore'as, 10 - Dairis Bertanis.