Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

LSKL čempionate - „Neptūno“ jaunimo šou

05 Vasario 2018 23:05:15 Sportas | ve.lt

Daugkartiniai LSKL bronziniai prizininkai Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai Kaune net 32 taškų skirtumu - 114:82 (23:26, 29:15, 27:20, 35:21) nukovė Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentus.

Více Sportas Time05 Vasario 2018 23:05:15

Ads

Policijai teko tramdyti tiek vyrus, tiek moteris

05 Vasario 2018 21:11:25 Mažeikiai, naujienos, žinios - Santarvės laikraštis, santarve.lt

Savaitgalį Mažeikiuose netrūko konfliktų tarp artimųjų. Agresyviai nusiteikusios buvo ir moterys. Penktadienio popietę Draugystės gatvėje prieš savo blaivią sugyventinę smurtavo neblaivus (nustatytas 3,15 promilės girtumas)

Více Visos ataskaitos Time05 Vasario 2018 21:11:25

Maisto saugos specialistės patarimas – mėsą rinktis atsakingai

Dažnas savo mitybos neįsivaizduojame be mėsos. Vieniems, tai kasdienis produktas, kitiems – rečiau valgomas. Tiesa, mitybos specialistai pataria mėsa valgyti ne dažniau nei 2–3 kartus per savaitę. Siūloma pirmenybę teikti švie

„Mano namai“ surengė tautinės atributikos parodą

Iki Vasario 16-osios likus dviem savaitėms, Mažeikių kultūros centre pirmadienį pristatyta klubo „Mano namai“ narių sukurtos tautinės simbolikos paroda. Klubo „Mano namai“ narės kaskart sugalvoja ir įgyvendina įvairių ori

Více Visos ataskaitos Time05 Vasario 2018 21:11:24

Lukui Simėnui atlikta operacija

05 Vasario 2018 16:15:19 Sportas | ve.lt

Vienas iš Klaipėdos "Dragūno" rankinio ekipos lyderių aukštaūgis Lukas Simėnas patyrė itin skaudžia traumą - jam trūko Achilo sausgyslė. Lietuvos rinktinės žaidėjas be rankinio praleis nuo 6 iki 12 mėnesių.

Více Sportas Time05 Vasario 2018 16:15:19

Kad poledinės žūklės laimikis neapkarstų

05 Vasario 2018 15:45:34 Sveikata | ve.lt

Vos pirmasis šaltukas spėjo sukaustyti vandens tvenkinius, poledinės žūklės mėgėjai suskubo traukti žiemines meškeres.

Více Visos ataskaitos Time05 Vasario 2018 15:45:34

Įsibėgėjus gripo sezonui pravers eteriniai aliejai

Įsibėgėjus peršalimų bei gripo sezonui sveikesnę aplinką gali padėti sukurti eteriniai aliejai. Daugelis jų turi efektyvių komponentų, kurių savybės leidžia sunaikinti ne tik virusus, bet ir bakterijas ar grybelius.

D. Adomaitis paskelbė sutrumpintą Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą

05 Vasario 2018 15:09:29 Sportas straipsniai

Išplatintame sąraše yra ir naujų veidų. Rinktinėje debiutuoti šanso laukia Klaipėdos „Neptūno“ bokštas Edgaras Želionis ir „Lietuvos ryto“ atstovai Egidijus Mockevičius ir Martynas Echodas, Badalonos „Joventut“ narys Saulius Kulvietis, Kėdainių „Nevėžiui“ atstovaujantis Tadas Sedekerskis bei Vokietijoje rungtyniaujantis Žygimantas Janavičius.

Více Sportas Time05 Vasario 2018 15:09:29

„Stumbras“ tik po atkaklios kovos nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“

05 Vasario 2018 15:06:50 Sportas | ve.lt

Lietuvos taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkams draugiškose rungtynėse pirmadienio rytą 0:2 (0:1) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) klubui. Šiame susitikime buvo žaidžiami du kėliniai po 35 minutes. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į tai, kad „Zenit“ išvakarėse žaidė draugišką mačą su „Slovan“ (Slovakija), o „Stumbro“ pirmadienio vakarą dar laukia dvikova su Tomsko „Tom“, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės gynėjai Edvinas Girdvainis ir Tomas Mikuckis. Vos prasidėjus rungtynėms „Stumbras“ uždirbo kampinį, tačiau viskas baigėsi be rimtesnio pavojaus. Jau po kelių minučių kampinį kėlė ir „Zenit“, o pirmąją realią progą pasižymėti turėjo kauniečiai - sužaidus dešimt minučių Lucas Villela išmaudė oponentą baudos aikštelės prieigose ir pavojingai smūgiavo į artimąjį kampą. Vartininkas smūgį atrėmė, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Nasro Boucharebas. Geriausias Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo žaidėjas turėjo tobulą šansą išvesti „Stumbrą“ į priekį, tačiau iš dėkingos pozicijos pataikė į varžovą, o nuo šio rikošetu kamuolys atsimušęs į vartininką praskriejo virš vartų. Kaip dažnai nutinka, jeigu neįmuši tu, įmuš tau. 14-ąją minutę visiškai lygioje vietoje „Stumbras“ įsimušė į savus vartus. Po perdavimo iš krašto nesusikalbėjo kapitonas Rimvydas Sadauskas ir vartininkas Rodrigo Josviaki - 0:1. Daugiau realių progų pirmajame kėlinyje žiūrovai neišvydo. „Stumbras“ atliko keletą standartinių situacijų, tačiau iš jų nieko pavojingo neišspaudė. Kauniečiai drąsiai presingavo varžovus, bet „Zenit“ įžaidinėdami kamuolį klydo labai retai. Varžovai žaidė ramų futbolą bei stengėsi žaibiškai išeiti į kontratakas. Iki pertraukos jiems tai nepavyko ir ilsėtis ekipos išėjo esant rezultatui 0:1. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė - komandos neforsavo įvykių. Nors „Stumbras“ stengėsi, buvo akivaizdu, kad varžovų meistriškumas aukštesnis. Kauniečiai turėjo keletą pusprogių, bet Agostinho Ca smūgiavo virš vartų. „Zenit“ išpuoliai buvo aštresni. Vienoje kontratakoje Andrejus Paniukovas pabėgo vienas prieš vartininką R. Josviaki, šį suklaidino, bet nepataikė į praktiškai tuščius vartus. 58-ąją minutę jis uždirbo 11 metrų baudinį, tačiau Paredesas nepataikė į vartų plotą. Tiesa, šis talentingas saugas pasitaisė 62-ąją minutę, kai realizavo baudos smūgį - 0:2. Per likusį laiką nieko įdomesnio aikštėje nenutiko ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:0 „Zenit“ naudai.

Více Sportas Time05 Vasario 2018 15:06:50

Kazys Maksvytis: „Mūsų tikslas - trečia B grupės vieta

Jau antradienį 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ susikaus su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtoja Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) ekipa.

Rinktinės sudėtyje - nauji veidai

05 Vasario 2018 13:58:25 Sportas | ve.lt

Artėjant Pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Vengrijos ir Kosovo komandomis, trumpėja Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas, kuriuos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis kvies į treniruočių stovyklą Palangoje.

Více Sportas Time05 Vasario 2018 13:58:25

NBA: ketvirta nesėkmė iš eilės – „Thunder“ vėl turi problemų

05 Vasario 2018 12:07:31 Sportas straipsniai

Po aštuonių pergalių iš eilės Oklahomos ekipa jau atrodė atradusi save, bet komanda ir vėl duobėje. Pralaimėjusi „Lakers“, patyrė jau ketvirtą nesėkmę iš eilės. „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas tikino, kad komanda nepanikuos ir išliks vieninga. Jis pats pelnė 36 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Paulas George'as pridėjo 26 taškus, tačiau komandos gynyba strigo. Tai ketvirtas pralaimėjimas per penkerias rungtynes, kuriose „Thunder“ verčiasi be traumą patyrusio gynėjo Andre Robersono.

Více Sportas Time05 Vasario 2018 12:07:31

LKL savaitės MVP – L. Williamsas

Panevėžio „Lietkabelio“ gynėjas sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes ir padėjo „Lietkabeliui“ 94:83 įveikti „Šiaulius“. L. Williamsas surinko 34 naudingumo balus – amerikietis pelnė 24 taškus (3/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Amerikietis šį sezoną vos penktą kartą surinko dviženklį taškų skaičių. L. Williamso taškų vidurkis tėra 6,4, tačiau jis vienas geriausių lygos žaidėjų pagal rezultatyvius perdavimus – 5,2 perdavimo per susitikimą yra trečias rezultatas lygoje.

Su H. Vikšraičiu kovosiantis skandalingasis brazilas: lengvai jį nokautuosiu

05 Vasario 2018 09:04:31 Sportas straipsniai

Kovo 17 dieną „Siemens“ arenoje jis surems pirštines su puikiai lietuviams pažįstamu brazilu Rodrigo Mineiro. Savo kovingumu jis spėjo pasižymėti net tik ringe – kovotojas mėgsta skambias frazes ir nebijo garsiai reikšti savo nuomonės apie savo varžovus. „Jis yra skandalų ir išsišokimų meistras, – šyptelėjo H. Vikšraitis, tik sužinojęs, kas taps varžovu. – Gerai, tegul atvažiuoja. Esu nusiteikęs kovoti. Ginsiu Lietuvos sienas“.