Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Nuo Dakaro iki Vilniaus atbėgęs A. Ardzijauskas: į priekį mane veda smalsumas

04 Vasario 2018 23:56:00 Sportas straipsniai

Vilniaus rotušės aikštėje sportininko laukė specialus keltuvas, kuris užkėlė A. Ardzijauską į viršų ir leido jam simboliškai išskleisti Lietuvos trispalvę. Spalio 25 dieną savo bėgimą pradėjęs A. Ardzijauskas kasdien nubėgdavo maždaug po 80 km. Jis buvo išsikėlęs tikslą finišuoti iki vasario 16 dienos. Keliolika dienų buvo pasilikta rezervui, nes tokioje distancijoje gali atsirasti daug nenumatytų dalykų. Nenumatytų dalykų netrūko, tačiau sveikatos problemų išvengti pavyko, o kitos problemos buvo greitai likviduotos.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 23:56:00

Ads

„Sūduva“ prisiviliojo buvusį „Crystal Palace“ žaidėją

04 Vasario 2018 20:51:04 Sportas straipsniai

27 metų 195 cm ūgio futbolininkas gimė netoli Sošo esančiame Prancūzijos mieste, todėl ir žaidimo mokėsi „Sochaux“ akademijoje. Profesionalo karjerą „Sūduvos“ naujokas pradėjo Anglijos „Crystal Palace“ klube 2009 metais ir Londono klubo pagrindinėje komandoje sužaidė 38 rungtynes, per kurias pelnė 3 įvarčius. Būtent tada su futbolininku susisiekė Senegalo futbolo federacija, svarsčiusi galimybę jį kviesti į rinktinę, tačiau kalbos ir liko tik kalbomis.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 20:51:04

„Žalgiris“ Prienuose sužaidė rezultatyviausias rungtynes ir pasiekė pergalę

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo su didžiuliu energijos pliūpsniu, kurį dvitaškiu su pražanga įformino Axelis Toupane, o dvitaškiais pavertė Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas – 7:0. Lietuvos čempionai toliau nesunkiai vertė taškus iš po krepšio: puikų P.Jankūno perdavimą taškais nepaisydamas pražangos įrideno jaunasis Martynas Sajus, prasiveržimais šeimininkų gynybą draskė Kevinas Pangosas – 14:7. Netrukus maksimumą išspaudė varžovo pražangos nepaisęs E.Ulanovas, greitajame puolime aukšto tempo kėlinyje neprapuolė pranašumą iki 19:10 didinęs A.Toupane.

Lietuvos talismanai įveikė pasaulį, geriausias – Žalgirinis

04 Vasario 2018 17:47:10 Sportas straipsniai

Mūsų šalies komandą sudarė Vilniaus „Lietuvos ryto“ Geležinis Vilkas, Kauno „Žalgirio“ Žalgirinis, Utenos „Juventus“ Juvis, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ Sūduvis, „Hockey Punks“ Panda bei „LTeam“ Ąžuolas. Lietuvos atstovai laimėjo visas komandines rungtis – sniego tinklinį, ledo futbolą ir komandinį šokį. Mūsiškiai varžėsi su Gardino „Nemano“ Gubiu, Minsko „Krumkačy“ Krumka, FC „Stalitsa“ Softiku, Minsko „Dinamo“ Zubriku ir Minsko „SKA-Minsk“ SKY.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 17:47:10

TOK vadovą nuvylė teismo sprendimas panaikinti rusų sportininkų diskvalifikaciją

04 Vasario 2018 11:37:55 Sportas straipsniai

Pasak jo, toks sprendimas yra visiškai netikėtas Tarptautiniam olimpiniam komitetui. „Mes niekad to nesitikėjome“, – sakė T.Bachas per spaudos konferenciją Pjongčange, likus penkioms dienoms iki Žiemos olimpinių žaidynių atidarymo. TOK drausminė komisija pernai diskvalifikavo 43 rusų sportininkus iki gyvos galvos ir uždraudė visiems Rusijos sportininkams dalyvauti Pjongčango olimpinėse žaidynėse dėl valstybinės dopingo rėmimo sistemos. Vėliau ji nusprendė leisti šiose žaidynėse dalyvauti 169 rusų sportininkams, įrodžiusiems, kad jie yra švarūs.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 11:37:55

R. Meilutytės flirtas su Amerika – dar be įsipareigojimų

04 Vasario 2018 09:28:44 Sportas straipsniai

R.Meilutytė, praėjusių metų pabaigoje išsiskyrusi su treneriu Pauliumi Andrijausku, šiemet sausio viduryje persikėlė į saulėtąją Kaliforniją. Prie Meksikos sienos prisišliejusiame San Diege kaunietė rado viską, ko reikia produktyviam darbui. Pirmiausia – patyrusį, pasaulyje gerai žinomą trenerį Davidą Marshą.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 09:28:44

Mirė geriausias Lietuvos taekvondo kovotojas – 19-metis A. Klemas

04 Vasario 2018 09:28:43 Sportas straipsniai

Federacijos prezidentas Aleksandras Leonavičius BNS šeštadienį sakė, kad A. Klemas JAV dalyvavo varžybose, sportininką negyvą kambaryje rado jo treneris. Lietuvos taekvondo federacija savo feisbuko paskyroje pranešė, kad A. Klemui sustojo širdis.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 09:28:43

D. Motiejūnas Kinijoje buvo arti įspūdingo trigubo dublio

Lietuvis per 32 minutes pelnė 31 tašką (12/13 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, perėmė 2 kamuolius ir padarė 1 klaidą. „Golden Stars“ komandai Tao Hanlinas pelnė 20, Ty Lawsonas – 19 (11 rez. perd.) taškų, „Tong Xi“ gretose išsiskyrė 41 tašką pelnęs J.J. Hicksonas 41 (20 atk. kam.).

L. Grigelis įveikė pajėgiausią Estijos tenisininką

Pirmajame rinktinių susitikime antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis 7:5 6:2 nugalėjo Estijos komandos lyderį Jurgeną Zoppą. Tai buvo trečioji šių tenisininkų tarpusavio dvikova bei pirmoji L.Grigelio pergalė. 2018 metų sezono Daviso taurės dvikovos pirmą kartą rengiamos pagal naują varžybų formatą. Mačai vyks ne tris, o tik dvi dienas, be to, jie bus žaidžiami iki dviejų laimėtų setų. Pirmą dvikovos dieną bus žaidžiami du vienetų susitikimai, o antrąją – dvejetų susitikimas ir du vienetų mačai. R. Berankis įveikė 19-metį estą

Daliai Rusijos sportininkų bus leista dalyvauti Pjongčango olimpiadoje?

Likus vos šešioms dienos iki vasario 9–25 dienomis vyksiančios olimpiados atidarymo ceremonijos, TOK atstovas Markas Adamsas pranešė, jog šių 15 asmenų dalyvavimo klausimą nagrinės komiteto sudaryta specialistų komisija. Sporto arbitražo teismo (CAS) ketvirtadienį panaikino diskvalifikaciją 28 rusų sportininkams. Tačiau, pasak M. Adamso, 13 iš jų jau pasitraukė iš aktyvaus sporto, todėl žiemos olimpiadoje Pietų Korėjoje galėtų dalyvauti tik penkiolika atletų.

„Dragūno“ pergalę aptemdė dviejų žaidėjų traumos

04 Vasario 2018 09:28:42 Sportas straipsniai

Pirmame kėlinyje klaipėdiečiams sunkiai sekėsi įsivažiuoti, tad vangesniu žaidimu netruko pasinaudoti varžovai iš sostinės. Jie ėmė veržtis į priekį – 9:6, 12:7. Kėlinio viduryje „Dragūnas“ sužaidė atkarpą 5:0 ir išlygino rezultatą – 12:12 ir iki pat paskutinės minutės abi komandos kovėsi įvartis į įvartį. Paskutinę kėlinio minutę septynių metrų baudinį realizavus Laurynui Palevičiui, į pertrauką „Dragūnas“ išėjo turėdamas vieno įvarčio persvarą – 18:17.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 09:28:42

Jonavoje praūžė penktasis „LTeam olimpinis žiemos festivalis“

„Nuo tiro vaikams iki kopimo į 16 metrų sieną. Nuo dailiojo čiuožimo iki ledo ritulio ir slalomo. Šiandien Jonavoje turėjome karališką sporto šakų ir rungčių paketą“, - trumpai festivalį apibūdino šventę organizuojančio Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

LKL lygoje – „Lietuvos ryto“, „Lietkabelio“ ir „Pieno žvaigždžių“ pergalės

K.Maksvytis rungtynes praleido dėl tėčio mirties, „Neptūnui“ Pasvalyje vadovavo asistentas Tomas Rinkevičius. Beveik visas rungtynes priekyje buvusios „Pieno žvaigždės“ ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (76:66). „Neptūnas“ sugebėjo priartėti (81:80), tačiau mačo pabaigoje tiksliau sužaidė šeimininkai. „Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 18, Trevonas Hughesas 16 (7 atk. kam.), Jahennsas Manigatas 12 (7 rez. perd.), Steponas Babrauskas 10.

Kauno rankininkės su ispanėmis susidorojo antrajame kėlinyje

Susitikimo pirmoje pusėje Antano Skarbaliaus vadovaujama Lietuvos vicečempionių ekipa paleido ispanes į priekį. Įpusėjus pirmajam kėliniui Malagos klubo persvara siekė 2 įvarčius (8:6), o vienu metu lietuvaitės atsiliko jau net 5 įvarčių skirtumu (14:9). Vis tik, sėkmingiau kėlinį užbaigę kaunietės į pertrauką išėjo turėdamos 3 įvarčių deficitą (14:11).

Stambulo derbyje A. Juškevičius tritaškių nepataikė, bet buvo rezultatyvus

04 Vasario 2018 09:28:41 Sportas straipsniai

Lietuvis žaidė 27 minutes ir pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.). Taip pat atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, gavo bloką ir surinko 19 naudingumo balų. „Galatasaray“ ekipai 22 taškus pelnė Jordanas Tayloras, nugalėtojų gretose išsiskyrė Scottie Wilbekinas, taip pat surinkęs 22 taškus.

Více Sportas Time04 Vasario 2018 09:28:41

Pergalingame mače D. Sabonis žibėjo rezultatyviais perdavimais

Lietuvis pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko net 6 rezultatyvius perdavimus. Pastarasis rodiklis buvo geriausias „Pacers“ komandoje. D.Sabonis taip pat perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir surinko 4 asmenines pražangas. „Pacers“: Bojanas Bogdanovičius ir Victoras Oladipo po 19, Lance'as Stephensonas 14 (9 atk. kam.), Darrenas Collinsonas 11. „76ers“: Joelis Embiidas 24 (10 atk. kam.), Dario Šaričius 16, Robertas Covingtonas 12, Jerrydas Baylessas 11.