Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Valstybės atkūrimo 100-čiui skirtose lenktynėse – 100 žirgų

22 Sausio 2018 02:08:11 Sportas straipsniai

Ta proga žiūrovus džiugins 100 eikliųjų žirgų, išaugintų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Iš jų apie 70 varžysis dėl įvairių prizų ir bėgs ledo taku, o kiti, seniausios lietuviškos veislės žirgai žemaitukai, dalyvaus varžybų atidarymo parade ir kitose atrakcijose. Ištverme garsėjančius žemaitukus pasibalnoję devyni raiteliai Dusetose šiltai buvo sutikti dar 2011 m. Mat jie buvo ką tik atlaikę nelengvą, kupiną nuotykių beveik 2 tūkst. km kelionę Vytauto Didžiojo pramintais keliais nuo Senųjų Trakų iki Ukrainos Očakivo miesto, esančio šalia Juodosios jūros.

Více Sportas Time22 Sausio 2018 02:08:11

Ads

„Neptūnas“ Klaipėdoje „Žalgiriui“ priešinosi iki paskutinių sekundžių

22 Sausio 2018 00:14:15 Sportas | ve.lt

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai „Švyturio“ arenoje, palaikomi 5500 krepšinio sirgalių, metė itin rimtą iššūkį Eurolygoje įspūdingai rungtyniajantiems Lietuvos čempionams Kauno „Žalgirio“ krepšininkams. Neptūniečiai pirmajame kėlinyje prieš „Žalgirį“ kelis kartus pirmavo 9 taškais, o ketvirtojo kėlinio viduryje komandas teskyrė vos 1 taškas, tačiau „Žalgiris“ tiksliau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę rezultatu 75:83. Neptūniečiai rungtynes pradėjo galingai nusiteikę ir po Edgaro Želionio, Simo Galdiko dvitaškių bei Laimono Kisieliaus tritaškio Kazio Maksvyčio auklėtiniai trūktelėjo į priekį – 7:0. Dar po kelių akimirkų neptūniečių pranašumas buvo 9 taškai – 11:2, 13:4. Tačiau netrukus žalgiriečiai atsakė įspūdinga atkarpa – 20:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 24:13. Pirmasis kėlinys baigėsi taip pat dviženkle žalgiriečių persvara – 26:16.Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo padidėjęs iki 12 taškų, tačiau tada neptūniečia sukruto – 30:18, atsakė atkarpa 12:0 ir išlygino rezultatą – 30:30. Prie šio neptūniečių spurto daugiausiai prisidėjo Vytautas Šulskis, Edgaras Želionis, Simas Galdikas ir Renaldas Seibutis, pelnęs ne tik dvitaškį bet ir smeigęs išlyginąmąjį tritaškį – 30:30 bei privertęs „Švyturio“ arenoje gausiai susirinkusius sigalius džiaugsmingai pakilti iš savo vietų.

Více Sportas Time22 Sausio 2018 00:14:15

Brolių Ballų taškai neatvedė „Vytauto“ į pergalę

21 Sausio 2018 23:03:17 Sportas straipsniai

Svečiai, įmetę 116 taškų, pagerino šio sezono LKL rezultatyvumo rekordą. Prieš tai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai į to paties „Vytauto“ krepšį buvo įmetę 113 taškų. Pasvaliečiai rungtynes į savo rankas perėmė antrajame kėlinyje. Vos per pirmąją ketvirčio minutę „Pieno Žvaigždės“ pelnė 7 taškus be atsako ir į priekį pabėgo 37:24. „Vytautas“ dar buvo sumažinęs savo deficitą iki vienženklio (29:38), tačiau Martynas Varnas pelnė 5 taškus, o jo vedami svečiai sužaidė dar vieną gerą atkarpą ir spurtavę 8:0, nutolo nebegrįžtamai (46:29).

Více Sportas Time21 Sausio 2018 23:03:17

Artūras Juškėnas: "Trūksta disciplinos ir proto"

21 Sausio 2018 20:49:16 Sportas | ve.lt

Baltijos rankinio lygos savaitgalis Klaipėdos „Dragūnui“ atnešė tik du taškus – šeštadienį nelengvai laimėjus kovą su estais, sekmadienį teko pripažinti latvių „Tenax“ pranašumą – svečiai rungtynes laimėjo rezultatu 34:24 (16:10).

Více Sportas Time21 Sausio 2018 20:49:16

Ištraukti LKL Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio burtai

21 Sausio 2018 19:57:51 Sportas straipsniai

Klaipėdoje LKL rungtynių „Neptūnas“ – „Žalgiris“ metu ištraukti LKL Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio burtai. Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinaliai: Vasario 13 d. Klaipėdos „Neptūnas“ – Alytaus „Dzūkija“ Penvėžio „Lietkabelis“ – Pasvalio „Pieno Žvaigždės“ Vasario 14 d. Kauno „Žalgiris“ – „Šiauliai“ Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“ Taurės pusfinalio ir finalo mačai vyks vasario 17-18 dienomis „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 19:57:51

„Žalgiris“ nutraukė „Neptūno“ pergalių seriją

21 Sausio 2018 19:57:50 Sportas straipsniai

Vis dėlto „Neptūnas“ baltos vėliavos kelti neketino ir dar prieš antrojo kėlinio pabaigą po Edgaro Želionio taškų, sušvelnino atsilikimą iki 5 taškų (41:46). Į lemiamą šturmą uostamiesčio klubas kilo ketvirtajame kėlinyje. Želionis smeigė tritaškį, o „Neptūnas“ spurtavo 13:4 ir iš „Žalgirio“ pranašumo teliko taškas (70:71). Gerai kėlinį pradėję klaipėdiečiai užstrigo, o tuo netruko pasinaudoti svečiai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako ir nutolo 79:70. Per likusį laiką „Neptūnas“ rimčiau užsikabinti nebesugebėjo.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 19:57:50

Dviračių treko taurės etape Minske – dar trys sidabro medaliai

Komandinio sprinto finale lietuvės du ratus įveikė per 33.352 sek. ir pralaimėjo vokietėms Paulinei Sophie Grabosch ir Emmai Hinze (33.175). Vyrų sprinto pusfinalio serijoje Vasilijus Lendel 2:0 nugalėjo lenką Mateuszą Rudyką, tačiau finale 0:2 nusileido olandui Matthijsui Buchli. Pirmajame finalo važiavime M.Buchli pranašesnis buvo 0.059 sek., antrajame – vos 0.018 sek. Primename, jog šeštadienį sidabrą moterų sprinte pelnė ir S.Krupeckaitė.

„Žalgirio“ krepšininkai išvykoje įveikė „Neptūną“

21 Sausio 2018 19:40:52 Sportas | ve.lt

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje po atkaklios kovos 83:75 (26:16, 20:25, 21:16, 16:18) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.Įpusėjus rungtynėms, svečiai pirmavo 46:41, o po trijų kėlinių buvo priekyje 67:57. 35-ąją min. aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo 70:71, bet žalgiriečiai atitrūko (79:70) ir išsaugojo pergalingą rezultatą.Kauno komandai Aaronas White'as pelnė 15 taškų, Antanas Kavaliauskas - 12, Kevinas Pangosas, Vasilije Micičius ir Edgaras Ulanovas pridėjo po 11 taškų.Klaipėdos ekipai 25 taškus pelnė Edgaras Želionis, 13 - Simas Galdikas, 11 - Renaldas Seibutis.„Žalgiris“ (18 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Neptūnas“ (15/4) užima trečiąją vietą.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 19:40:52

"Baltija" namuose pralaimėjo "Geležiniam vilkui"

21 Sausio 2018 17:24:06 Sportas | ve.lt

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Lietuvos ledo ritulio čempionate, kur sekmadienį Klaipėdoje vietos „Baltija“ 2:7 (0:0, 1:4, 1:3) nusileido Vilniaus „Geležiniam vilkui“.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 17:24:06

Visus varžovus nušlavęs „Lietuvos ryto“ jaunimas pateko į finalinį Eurolygos turnyrą

21 Sausio 2018 16:53:24 Sportas straipsniai

„Tikslas vienas – laimėti, – dar prieš turnyrą Kaune kalbėjo “Lietuvos ryto„ jaunimo komandos treneris. – Norime pasižiūrėti, kokie mūsų privalumai ir kokie minusai lyginant su kitais talentingiausiais jaunais Europos krepšininkais“. Talentingus žaidėjus stebėjo ir NBA lygos atstovai. Jau anksčiau buvo skelbta, kad Kauno arenoje Eurolygos jaunimo atrankos kovas stebės ir apie 20 NBA lygos skautų.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 16:53:24

CSKA įveikę „Žalgirio“ dubleriai – treti Eurolygos jaunimo turnyre

21 Sausio 2018 16:53:23 Sportas straipsniai

Mažojo finalo rungtynių pradžioje kauniečius į priekį vedė bokštai Giedrius Bergaudas ir Vladimiras Markovetskis – 10:7. Ketvirtąjį savo tašką pelnė Martynas Arlauskas, tačiau priekyje jau buvo CSKA aštuoniolikmečiai (12:14). Tuomet labai sėkmingai į žaidimą įsiliejo Erikas Venskus, aštriai sužaidė Arnas Adomavičius, o pirmą kėlinį 20:18 laimėti leido baudas sumetęs M.Arlauskas.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 16:53:23

G. Freidgeimas grįžta į „Žalgirį“

Iš Kaišiadorių kilęs futbolininkas „Žalgirio“ aprangą pirmą kartą apsivilko 2011 m. ir ekipoje žaidė iki 2016 m., kai nuomos pagrindais sezoną praleido Pavlodaro „Irtyš“ ekipoje. Su ja jis iškovojo Kazachstano čempionato bronzą bei padėjo komandai patekti į taurės turnyro finalą. Pasibaigus sezonui G. Freidgeimas sugrįžo į „Žalgirį“, tačiau praėjusių metų birželio pradžioje juo susidomėjo Kokšetau „Okžetpes“ klubas ir futbolininkas sezoną užbaigė Kazachstane, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Sporto mėgėjams: sausio 21 d. sporto transliacijos

21 Sausio 2018 13:59:12 Sportas | ve.lt

Sporto mėgėjams VE.lt siūlo stebėti šias įdomias šeštadienio, sausio 21 d., sporto transliacijas:

Více Sportas Time21 Sausio 2018 13:59:12

J. Valančiūnas antrą kartą šį sezoną liko be taškų, „Raptors“ pralaimėjo

21 Sausio 2018 11:02:42 Sportas straipsniai

Lietuvis aikštėje praleido 11 minučių, per kurias surinko keturias asmenines pražangas ir taškų nepelnė (0/1 dvit.). J.Valančiūnas spėjo atkovoti tris kamuolius, atlikti vieną rezultatyvų perdavimą ir kartą suklysti. Tai antras kartas šį sezoną, kai J.Valančiūnas liko be taškų. Pirmą kartą tai nutiko sausio 3 d. rungtynėse su „Bulls“. Likus žaisti pusantros minutės, po Kyle'o Lowry baudos metimų, „Wolves“ buvo priekyje dviem taškais (110:108), tačiau netikslus K.Lowry metimas, o netrukus ir DeMaro DeRozano klaida neleido Torontui pakovoti dėl pergalės.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 11:02:42

Rekordą parvežantis A. Juknevičius: padarėme didžiulį darbą

„Keistas jausmas važiuoti per Dakaro finišo podiumą – ir labai smagu už visą komandą, ir kartu negali nuvyti minčių apie kitus metus. Norisi padėkoti kiekvienam prisidėjusiam – partneriams, komandos nariams ir, aišku, gerbėjams – kurie pamišę dėl Dakaro net naktimis sekė mūsų progresą, rašė ir palaikė. Kartu su komanda padarėme milžinišką darbą – dirbome beveik kaip laikrodukas, neturėjome beveik nei vieno techninio nesklandumo. Vienu žodžiu – neįtikėtina“, – po finišo kalbėjo lenktynininkas jau trečią kartą pagerinęs Baltijos šalių rekordą automobilių kategorijoje.

Tarptautinė sniego diena: ragina užsiimti žiemos sportu

Prie akcijos prisideda net Saudo Arabija ar Pietų Afrikos Respublika. Vilniečiai šią dieną kviečiami pažymėti slidinėdami ar keliaudami pėsčiomis Verkių regioniniame parke. Žygį, kurio pradžia 11 val. , čia rengia Vilniaus keliautojų klubas.

Š. Korėjos delegacija atvyko į P. Korėją apžiūrėti olimpiados sąlygų

Per televiziją rodyta, kaip septyni pareigūnai autobusu kerta atidžiai saugomą įtvirtiną sieną ir maždaug po valandos atvyksta į Seulo geležinkelio stotį. Delegacijos vadovė yra Hyon Song-Wol, vadovaujanti Pchenjano moterų trupei „Moranbong“, į kurią nares atrenka pats Kim Jong Unas, bei orkestrui „Samjiyon“. Hyon Song-Wol yra ir valdančiosios Darbininkų partijos Centrinio komiteto narė. Akmeniniais veidais šiauriečių pareigūnai, apsupti šimtų Seulo policininkų sėdo į traukinį, važiuojantį į Gangningą šalies rytuose; ten numatytas vienas iš planuotų trupės koncertų.

Yra noro ir pykčio, tereikia prisivilioti sėkmę

21 Sausio 2018 08:17:36 Sportas | ve.lt

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė 2019 m. Europos čempionato atrankos varžybose C grupėje pernai rudenį startavo dviem pralaimėjimais. Prasidėjo nauji metai, laukia naujos kovos. Vasario 10 ir 14 d. mūsiškės svečiuose susitiks su Albanijos ir Vengrijos ekipomis. Lietuvos komandos vyriausiasis treneris Mantas Šernius tikisi, kad šį kartą sėkmė nusišypsos. O nusiteikimo ir kovingumo mūsų krepšininkėms pakanka. „Labai svarbi vidinė komandos būsena ir noras laimėti. Kartais talentas nieko vertas, jei neturi noro žaisti“, - teigė 34-erių strategas.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 08:17:36

Lenktynininkas Antanas Juknevičius Dakaro ralyje - 12-as

Šeštadienį pasibaigusio 40-ojo Dakaro ralio galutinėje įskaitoje automobilių klasėje lietuvis Antanas Juknevičius su šturmanu Dariumi Vaičiuliu užėmė 12-ąją vietą ir jau trečią kartą pagerino Baltijos šalių rekordą Dakaro raliuose.Net devintą kartą savo karjeroje garsiajame ralio maratone startavęs A. Juknevičius šeštadienio popietę prikaustė prie kompiuterių ekranų tūkstančius lietuvių, pametusių galvą dėl Dakaro fenomeno. Įveikus daugiau nei 9000 km, Lietuvos sportininkai pasiekė 15 dienų trukusių išgyvenimo varžybų finišą, kuriame juos galima buvo sveikinti su istoriniu rezultatu - dar nei vienas Baltijos šalių sportininkas automobilių kategorijoje Dakaro raliuose nebuvo pakilęs taip aukštai.„Labai sunkus Dakaras, visiems iki vieno ir mums tame tarpe. Kiekvienas kartas finiše yra vis nauji jausmai. Pirmasis labiausiai įsirėžęs, svarbiausias, bet šis beveik niekuo nenusileidžia. Dar kartą įrodėme, kad mums, lietuviams, sunkumai yra pati geriausia aplinka atsiskleisti. Daugiau negu pusė mašinų nebaigė šito Dakaro, o mes pasiekėme savo tikslą. Visi lietuviai aukščiau nei praėjusiais metais, manau, kad turime kuo didžiuotis, - po finišo emocijų neslėpė A. Juknevičius. - Darius visą kelią mane stabdė, bet nenorėjau aš atiduoti tos 12-osios vietos nors tu ką. Ir neatidavėm, „atstovėjom“ už save, labai geras jausmas“.„Agrorodeo“ komandos ekipažas - Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas - užėmė 18-ąją poziciją.Dvi savaites trukusiame maratone buvo daugybė kopų, akmenuotų greičio ruožų, išbandymų didesniame nei 4 kilometrų aukštyje bei pasaulio ralio čempionate naudojamų trasų. Lietuvių ekipažas visus išbandymus įveikė per 65 val. 29 min.Paskutinis, 14-asis greičio ruožas, vyko Argentinos miesto Kordobos apylinkėse. Čia sportininkai turėjo įveikti 120 kilometrų klasikinio ralio varžybų keliais. Siekdami paįvairinti varžybas, jų organizatoriai sumąstė apsukti visą rikiuotę - anksčiausiai startavo tie, kurie dieną anksčiau finišavo vėliausiai, tad greitiems dalyviams teko atlikti daug lenkimų.„Atrodo, paskutinis greičio ruožas turėjo būti lengviausias, bet atidavėm daug jėgų, visą laiką dulkėse važiavom, daug „kibiriukų“ aplenkėm. Buvo sunku atsilaikyti prieš Mikko Hirvoneną, bet likome priekyje“, - finiše įspūdžius pasakojo V. Žala.Ralio lenktynininkas iš Suomijos M. Hirvonenas Dakaro ralyje liko 19-as, nuo V. Žalos atsilikęs 7 min.Apibendrinti visą 2018 metų Dakaro ralį Lietuvos lenktynininkui dar sunku, reikia laiko, kad smegenys viską „suvirškintų“. V. Žala tik pažymėjo, kad jubiliejinis, 40-asis, ralis buvo sunkus - užtenka vieną didelę klaidą padaryti, kad vėlyvas grįžimas į bivaką virstų prastu poilsiu naktį ir klaidos tęstųsi kitą dieną.„Dabar atvažiuoji ir nesupranti - baigėsi. Dvi savaites kasdien po kelis šimtus kilometrų, o rytoj jau niekur nebereikės važiuoti. Nelengvas šitas Dakaras buvo“, - pasakojo V. Žala.Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio duetas galutinėje įskaitoje užėmė 30-ąją poziciją.Automobilių klasėje triumfavo ispanas Carlosas Sainzas („Peugeot“). Antrąją vietą užėmė katarietis Nasseras Al-Attiyah („Toyota“, +43 min. 40 sek.), o trečiąją - Pietų Afrikos Respublikos (PAR) lenktynininkas Ginielis de Villiersas („Toyota“, +1:16.41).Motociklų klasės nugalėtoju tapo austras Matthiasas Walkneris (KTM).Lietuviui Baliui Bardauskui galutinėje įskaitoje atiteko 81-oji vieta.Keturračių klasėje pirmąją poziciją užėmė čilietis Ignacio Casale („Yamaha“), o sunkvežimių klasėje triumfavo rusas Eduardas Nikolajevas („Kamaz“).

Dakaro finišas – su pagerintu rekordu

21 Sausio 2018 05:11:04 Sportas straipsniai

Pirminiais duomenimis, ralyje dalyvaujantiems mūsų tautiečiams pavyko išlaikyti užimtas vietas absoliučioje įskaitoje. A. Juknevičius ir Darius Vaičiulis absoliučioje įskaitoje liko 12-oje vietoje, Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas – 18-oje vietoje.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 05:11:04

„Dragūno“ rankininkai atsirevanšavo Estijos klubui

Pirmame kėlinyje Klaipėdos komanda buvo priekyje net septyniais įvarčiais (13:6), tačiau vėliau varžovai atotrūkį sumažino. Antroje rungtynių pusėje žaidimas buvo banguotas. Komandas skyrė nuo dviejų iki penkių įvarčių. Likus minutei, „Dragūnas“ pirmavo penkiais įvarčiais, tačiau per paskutinę rungtynių minutę svečiai iš Estijos sugebėjo pelnyti du įvarčius ir rungtynes baigti atsilikdami trimis įvarčiais. Nepaisant nedidelio skirtumo, „Dragūnas“ įvykdė pagrindinį reikalavimą – laimėti prieš komandą, kuri sezono pradžioje nugalėjo lietuvius vienu įvarčiu (27:26).

Tritaškiais baudęs „Lietuvos rytas“ namie nušlavė „Lietkabelį“

„Lietuvos rytas“ pataikė 17 tritaškių ir taip pakartojo lygos sezono rekordą. Šią ribą šį sezoną jau buvo pasiekę ir patys vilniečiai, taip pat „Lietkabelio“ ir Prienų–Birštono „Vytauto“ (dukart) krepšininkai. Tritaškių (17/30) šį kartą vilniečiai pataikė net daugiau nei dvitaškių (16/29). „Lietuvos rytas“ mačą pradėjo spurtu 16:4, tačiau netrukus praleido 13 taškų be atsako ir atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Visgi tai buvo tik trumpas „Lietkabelio“ blykstelėjimas.

Dviratininkei S. Krupeckaitei – pasaulio taurės etapo sidabro medalis

Šios rungties 2016 metų Europos čempionė ir triskart pasaulio vicečempionė pusfinalyje 2-0 nugalėjo olandę Laurinę van Riessen, o finale 1-2 nusileido vokietei Paulinei Grabosch. Atrankoje S. Krupeckaitė tarp 22 dalyvių buvo trečia (10,947 sek.), o Miglė Marozaitė – devinta (11,063 sek.). Dešimt geriausių dviratininkių iškart pateko į aštuntfinalį, o likusios kovojo šešioliktfinalyje.

„Lietuvos rytas“ pateko į Eurolygos jaunimo turnyro Kaune finalą, „Žalgiris“ – ne

21 Sausio 2018 05:11:03 Sportas straipsniai

Arvydo Gronskio auklėtiniai nuo varžovų atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 24:9. Sekmadienį vilniečiai finale susitiks su A grupėje taip pat visas tris pergales iškovojusia Romos „Stellazzurra“ komanda. „Lietuvos rytui“ Simas Jarumbauskas pelnė 16, Deividas Sirvydis – 15 taškų. CSKA gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Denisas Kovaliovas. Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda kovos dėl trečios vietos, mat paskutinėse grupės rungtynėse 75:88 (18:27, 19:27, 13:18, 25:16) nusileido „Stellazzurra“ ekipai.

Více Sportas Time21 Sausio 2018 05:11:03

"Palangos" ir "Atlanto" kontrolinės rungtynės

20 Sausio 2018 22:02:08 Sportas | ve.lt

Abi mūsų regiono komandos "Palanga" ir Klaipėdos "Atlantas", tęsdamos pasiruošimą šių metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatui, šeštadienį žaidė kontrolines rungtynes.

Více Sportas Time20 Sausio 2018 22:02:08

Klaipėdoje – „Dragūno“ revanšas už pralaimėjimą Estijoje

20 Sausio 2018 17:28:26 Sportas | ve.lt

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį savoje aikštelėje nugalėjo Baltijos rankinio lygos varžovus iš Estijos – HC Viljandi. Rungtynės baigėsi rezultatu 29:26 (14:10).

Více Sportas Time20 Sausio 2018 17:28:26

Džiugas Slavinskas su „Neptūnu“ pasirašė dviejų metų sutartį

20 Sausio 2018 16:19:58 Sportas | ve.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ į savo krepšinio sistemą pasikvietė 19-metį 202 cm ūgio klaipėdietį Džiugą Slavinską. Su šiu perspektyviu krepšininku, savo trofėjų kolekcijoje turinčiu Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempiono titulą, pasirašyta dviejų metų sutartis. D. Slavinskui bus išduotos dvi licencijos - jis galės rungtyniauti ir Nacionalinės krepšinio lygos (MEZON-NKL), ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate.

Více Sportas Time20 Sausio 2018 16:19:58

Eurolygos atrankos turnyre – antroji „Lietuvos ryto“ jaunimo pergalė

20 Sausio 2018 15:57:13 Sportas straipsniai

Šeštadienį Arvydo Gronskio auklėtiniai 81:52 (23:12, 21:12, 20:16, 17:12) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce“ (0-2) krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę B grupėje. Lietuviai savo pranašumą įrodė jau pirmoje mačo dalyje – prieš ilgąją pertrauką vilniečiai turėjo susikrovę 20 taškų persvarą (44:24), kurią dar labiau padidino per likusius kėlinius. Šiandien „Lietuvos ryto“ jaunimo ekipa sužais dar vienerias rungtynes – lemiamame mače dėl bilieto į finalą kovos su Maskvos CSKA atstovais (1–1). Susitikimas prasidės 18.15 val.

Více Sportas Time20 Sausio 2018 15:57:13

Sutarta: žiemos olimpiadoje varžysis per 20 Šiaurės Korėjos sportininkų

TOK prezidentas Thomas Bachas (Tomas Bachas) pranešė, kad Šiaurės Korėjos sportininkai Pjongčange rungsis trijose sporto šakose. Jo teigimu, TOK patvirtino planą, pagal kurį Šiaurės ir Pietų Korėjos sudarys bendrą moterų ledo ritulio komandą. „Šiandien nueitas svarbus ilgos kelionės etapas“, – po Lozanoje įvykusio susitikimo su Šiaurės Korėjos ir Pietų Korėjos sporto ir vyriausybės pareigūnais žurnalistams sakė TOK vadovas.

Į Monte Karlo ralį išvykstantis D. Jocius: norisi parodyti geriausią rezultatą

Lenktynininkas D. Jocius prieš pat skrydį sakė, kad dabar liko maloniausia ralio dalis. Pasak jo, atlikus visus formalumus su čempionato organizatoriais, teliks pasiruošimas ralio startui ir rezultatu parodyti pasiruošimą. „Taip, mažas nerimas yra, nes turėjau labai sunkią, skausmingą reabilitaciją. Neaišku, kaip viskas bus varžybų trasose. Slegia didelė atsakomybė, norisi parodyti geriausią rezultatą. Visgi, kas liečia pasiruošimą, galima sakyti, kad padarėme viską, ką galėjome. Dabar privalome atlikti savo darbą ir parodyti rezultatą“, - kalbėjo sportininkas.