Greitojo čiuožimo rungtyje latvis liko per žingsnį nuo medalio

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

13 Vasario 2018 17:26:56 Sportas straipsniai

Dar vienu aukso medaliu džiaugėsi Nyderlandai. Kjeldas Nuisas tapo olimpiniu čempionu, distanciją įveikęs per 1 min. 44,01 sek. Antrą vietą užėmė jo tautietis Patrickas Roestas (1:44,86). Bronza atiteko olimpiados šeimininkui korėjiečiui Kimui Minui Seokui (1:44,93.) 31-erių metų latvis H.Silovas finišavo per 1 min. 45,25 sek. ir vos 0,32 sek. atsiliko nuo bronzos. Visas straipsnis Greitojo čiuožimo rungtyje latvis liko per žingsnį nuo medalio

Vice Sportas Time13 Vasario 2018 17:26:56

Ads

Dviratininkė M. Marozaitė – per žingsnį nuo medalio

1.8356599 21 Liepos 2017 23:45:42 Sportas straipsniai

21-erių metų panevėžietė kovą dėl bronzos penktadienį pralaimėjo 19-metei olandei Hetty van de Wouw, kuri atrankoje buvo antra. Aukso medalį iškovojo ukrainietė Olena Starikova (3-ia atrankoje). Ji finale nugalėjo vokietę Paulinę Grabosch (1). M.Marozaitė (5) aštuntfinalyje įveikė italę Mailą Andreotti (12), ketvirtfinalyje 2-1 nugalėjo olandę Kyrą Lamberink (4), o pusfinalyje 0-2 pralaimėjo P.Grabosch. Miglė dar dalyvaus keirino rungtyje.

Vice Sportas Time21 Liepos 2017 23:45:42

Rutulio stūmimo rungtyje A. Skujytė liko per žingsnį nuo finalo

1.8179839 03 Kovo 2017 16:03:31 Sportas straipsniai

Austra Skujytė geriausiu, trečiuoju, bandymu rutulį nustūmė 17,37 m, užėmė devintą vietą ir į finalą nepateko. Mūsiškę trečiu bandymu iš laimingojo aštuoneto išstūmė lenkė Paulina Guba (17,62 m). 17,37 m – rezultatas, kokio 37-erių A. Skujytė nerodė nuo 2011-ųjų. „Atrodo, tiek nedaug pritrūko, bet ką padarysi – tikslas įgyvendintas. Iš tikro buvo labai įdomu, kai lenkės bandymas viską lėmė. Galvojau, ar ji susikaups, ar ne. Bet lenkė labai pajėgi, tai džiaugiuosi dėl jos, tik aš nusmukau“, – sakė A. Skujytė.

Vice Sportas Time03 Kovo 2017 16:03:31

A. Rutkauskaitė planetos jaunių imtynių pirmenybėse liko per žingsnį nuo medalio

1.8179839 16 Rugsėjo 2016 03:10:32 Sportas straipsniai

Nepasisekė medalio iškovoti Auksei Rutkauskaitei, kuri svorio kategorijos iki 65 kg (18 dalyvių) dvikovą dėl trečiosios vietos 0:10 pralaimėjo kirgizei Meerim Žumanazarovai ir liko penkta. Aštuntfinalyje lietuvė 3:1 įveikė tryliktojoje pozicijoje likusią Albiną Kairgeldinovą iš Kazachstano, ketvirtfinalyje 4:3 privertė pasiduoti devintą vietą užėmusią ispanę Juditą Varelą Penas, tačiau pusfinalyje nesugebėjo pasipriešinti sidabrą iškovojusiai japonei Miwai Morikawai ir pralaimėjo 0:10.

Vice Sportas Time16 Rugsėjo 2016 03:10:32

Dziudo imtynininkas O. Bareikis liko per žingsnį nuo bronzos medalio

1.8179839 09 Rugsėjo 2016 13:26:25 Sportas straipsniai

Pasak Lietuvos parolimpinio komiteto pranešimo, į kovą dėl bronzos prieš triskart parolimpinį čempioną i drąsiai stojusiam O. Bareikiui kovos pradžioje atsinaujino sena dešinio peties trauma, todėl kurį laiką jis buvo neveiksnus ir už tai gavo tris geltonas korteles. Tai ir lėmė lietuvio pralaimėjimą mažajame finale. Azijos atstovas buvo Atlantos, Sidnėjaus ir Atėnų parolimpinių žaidynių nugalėtoju bei Pekino parolimpiados vicečempionu.

Vice Sportas Time09 Rugsėjo 2016 13:26:25

P. Labutis liko per žingsnį nuo Europos jaunių pulo čempionato medalio

1.8179839 24 Liepos 2015 21:32:30 Sportas straipsniai

Per žingsnį nuo medalio Austrijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunučių (iki 16 metų) pulo čempionate liko Pijus Labutis. Ketvirtadienį pulo-10 rungties jaunių varžybų ketvirtfinalyje lietuvis 3:7 nusileido ukrainiečiui Vitalijui Pacurai ir pasidalijo penktą vietą. Į pusfinalį patekęs ukrainietis užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Vice Sportas Time24 Liepos 2015 21:32:30

Bėgikė E. Balčiūnaitė liko per žingsnį nuo medalio

1.8179839 10 Liepos 2015 13:12:34 Diena.lt visi straipsniai

Per žingsnį nuo medalio pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybose liko bėgikė Eglė Balčiūnaitė. Moterų 800 m bėgimo finale Eglė Balčiūnaitė sugaišo 2 minutes 0,21 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą bei aplenkusi keturias varžoves, liko tik ketvirta. Nuo bronzą iškovojusios vokietės Fabiennes Kohlmann lietuvė atsiliko vos 0,67 sekundės. Čempione tapo naujazelandietė Angela Kate Petty (1:59,06), o sidabras atiteko jamaikietei Simoyai Campbell (1:59,26).

Vice Visos ataskaitos Time10 Liepos 2015 13:12:34

Universiadoje bėgikė E. Balčiūnaitė liko per žingsnį nuo medalio (Kitos naujienos)

1.8179839 10 Liepos 2015 13:09:05 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Per žingsnį nuo medalio pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybose liko bėgikė Eglė Balčiūnaitė.

Vice null Time10 Liepos 2015 13:09:05

A. Baniulis liko per žingsnį nuo Europos jaunimo bokso čempionato medalio

1.4543871 23 Spalio 2014 10:58:53 Sportas straipsniai

Kroatijos sostinėje vykstančiame Europos jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate Lietuvos bokso rinktinė liko be medalių. Arčiausiai medalio buvęs Algirdas Baniulis lemiamoje svorio kategorijos iki 81 kg (21 dalyvis) ketvirtfinalio dvikovoje 0:3 pralaimėjo Vegarui Tregrenui iš Norvegijos, kuris užsitikrino mažiausiai bronzos medalį. Kaunietis šiame čempionate iškovojo dvi pergales.

Vice Sportas Time23 Spalio 2014 10:58:53

A. Baniulis - per žingsnį nuo Europos jaunimo bokso čempionato Kroatijoje medalio

1.4543871 21 Spalio 2014 09:20:48 LZ RSS

Kroatijos sostinėje Zagrebe vykstančiose Europos jaunimo bokso pirmenybėse antrą pergalę svorio kategorijoje iki 81 kg (21 dalyvis) iškovojo Algirdas Baniulis.

Vice Visos ataskaitos Time21 Spalio 2014 09:20:48

Algirdas Baniulis – per žingsnį nuo Europos jaunimo bokso čempionato medalio

1.4161885 21 Spalio 2014 07:18:00 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Kroatijos sostinėje vykstančiose Europos jaunimo bokso pirmenybėse antrą pergalę svorio kategorijoje iki 81 kg (21 dalyvis) iškovojo Algirdas Baniulis. Skaitykite daugiau...