Slidininkas Modestas Vaičiulis Pjongčango žaidynėse - 44-as, o Mantas Strolia - 64-as

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

13 Vasario 2018 13:25:16 Sportas | ve.lt

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų 1,4 km sprinto klasikiniu stiliumi atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovas Modestas Vaičiulis užėmė 44-ąją vietą, o Mantas Strolia - 64-ąją. Greičiausias atrankoje buvo suomis Ristomatti Hakola - 3 min. 8,54 sek. 28-erių metų M. Vaičiulis trasą įveikė per 3 min. 21,1 sek., o 31-erių metų M. Strolia - 3 min. 31,11 sek. Atrankoje dalyvavo 80 slidininkų. Į ketvirtfinalį pateko 30 sportininkų. Moterų 1,25 km sprinto klasikiniu stiliumi atrankoje geriausiai pasirodė švedė Stina Nilsson - 3 min. 8,74 sek. Atrankoje startavo 68 slidininkės. Visas straipsnis Slidininkas Modestas Vaičiulis Pjongčango žaidynėse - 44-as, o Mantas Strolia - 64-as

Vice Sportas Time13 Vasario 2018 13:25:16

Ads

Slidininkai Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis Pjongčango žaidynėse liko šimtuko pabaigoje

3.2014685 16 Vasario 2018 10:52:28 Sportas | ve.lt

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų 15 km lenktynėse laisvuoju stiliumi penktadienį Lietuvos atstovas Mantas Strolia užėmė 94-ąją vietą, o Modestas Vaičiulis - 96-ąją.

Vice Sportas Time16 Vasario 2018 10:52:28

Slidininkė Marija Kaznačenko Pjongčango žaidynėse pranoko 17 varžovių

0.6595229 15 Vasario 2018 12:06:50 Sportas | ve.lt

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių moterų slidinėjimo 10 km laisvuoju stiliumi lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko aplenkė 17 varžovių ir užėmė 73-iąją vietą.24-erių metų mūsų šalies slidininkė distanciją įveikė per 30 min. 44,2 sek.Nugalėjo 27-erių metų norvegė Ragnhild Haga - 25 min. 0,5 sek. Antrąją vietą užėmė Pjongčango žaidynių skiatlono varžybų nugalėtoja 30-metė švedė Charlotte Kalla (+20,3 sek.). Bronzos medalį iškovojo 37-erių metų norvegė Marit Bjoergen ir 27-erių metų suomė Krista Parmakoski (+31,9 sek.). M. Bjorgen savo sąskaitoje turi net 12 olimpinių medalių (6 aukso, 4 sidabro, 2 bronzos). Jai trūksta vos vieno apdovanojimo, kad pasivytų tituluočiausią žiemos sporto atstovą Norvegijos biatlonininką Olę Einarą Bjoerndaleną.

Vice Sportas Time15 Vasario 2018 12:06:50

Kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė Pjongčango žaidynėse užėmė 54-ąją vietą

0.56530535 15 Vasario 2018 09:50:09 Sportas | ve.lt

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo moterų didžiojo slalomo rungtyje ketvirtadienį Lietuvos atstovė Ieva Januškevičiūtė užėmė 54-ąją vietą. 23-ejų metų lietuvė pirmajame nusileidime buvo 62-a, o antrajame - 53-ia. Mūsų šalies atstovė trasą du kartus įveikė per 2 min. 47,02 sek. I. Januškevičiūtė 2014 metų Sočio žaidynėse dalyvavo slalomo ir didžiojo slalomo rungtyse, bet abiejose nefinišavo. Olimpinėse čempionės titulą iškovojo 22-ejų metų amerikietė Mikaela Shiffrin. Sočio olimpinių žaidynių slalomo rungties čempionė užfiksavo 2 min. 20,02 sek. laiką. Sidabro medalį pelnė 25-erių metų norvegė Ragnhild Mowinckel. Ji nugalėtojai pralaimėjo 0,39 sek. Bronza atiteko 27-erių metų italei Federicai Brignonei (+0,46 sek.). Po pirmojo nusileidimo pirmavusi 34-erių metų italė Manuela Moelgg (+1,18 sek.) turėjo tenkintis aštuntąja pozicija. Varžybose dalyvavo 79 kalnų slidininkės. Iš jų klasifikuota 58. Didžiojo slalomo varžybos turėjo vykti pirmadienį, tačiau dėl netinkamų oro sąlygų buvo perkeltos.

Vice Sportas Time15 Vasario 2018 09:50:09

Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė Pjongčango olimpinėse žaidynėse - 65-a

0.56530535 10 Vasario 2018 20:20:20 Sportas straipsniai

Pirmą kartą olimpine čempione tapo 24-erių metų vokietė Laura Dahlmeier. Be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi vokietė finišavo per 21 min. 6,2 sek. Sidabro medalis atiteko norvegei Martei Olsbu (+24,2 sek.; 1 baudos ratas), bronzos - čekei Veronikai Vitkovai (+25,8 sek.; 1). Net penktosiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti D. Rasimovičiūtė turėjo įveikti vieną baudos ratą ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 54,6 sek. 33-ejų metų D. Rasimovičiūtė 2002 metų olimpinių žaidynių biatlono sprinte buvo 66-a, 2006 m. - 18-a, 2010 m. - 25-a, o 2014 m. - 51-a.

Vice Sportas Time10 Vasario 2018 20:20:20

Biatlonininkas V. Strolia apie Pjongčango olimpiadą: nenoriu būti tik dalyviu

0.4979764 04 Gruodžio 2017 18:27:22 Sportas straipsniai

Estešunde (Švedija) vykusio pirmo etapo mišrių estafečių varžybose Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas antrąkart istorijoje neatsiliko ratu bei tarp 24 šalių užėmė 17 vietą, o vienetų mišrių estafečių rungtyje Natalija Paulauskaitė ir V.Strolia buvo 20-i. Individualiais pasirodymais išsiskyrė atitinkamai asmeninėse lenktynėse bei sprinte išsiskyrė T.Kaukėnas bei V.Strolia.

Vice Sportas Time04 Gruodžio 2017 18:27:22

Slidininkas T. Strolia pasaulio taurės varžybose Suomijoje liko 108-as

0.47407082 25 Lapkričio 2017 20:05:36 Sportas straipsniai

Nugalėjo norvegas Johanesas Hiosloftas Klebas (Johannes Hoesflot Klaebo) - 33 min. 38,8 sek. Antrąją vietą užėmė jo tėvynainis Didrikas Tionsetas (Didrik Toenseth, +15,3 sek.), o trečiąją - suomis Ivas Niskanenas (Iivo Niskanen, +17,7 sek.). T. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 20,6 sek. Lenktynėse dalyvavo 115 slidininkų.

Vice Sportas Time25 Lapkričio 2017 20:05:36

Slidininkas Vytautas Strolia keičia sporto šaką (Startai)

0.47108778 17 Liepos 2014 21:26:55 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Vice Visos ataskaitos Time17 Liepos 2014 21:26:55

Slidininkas Vytautas Strolia tapo biatlonininku

0.47108778 17 Liepos 2014 14:56:50 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Slidininkas Vytautas Strolia nebemato perspektyvų slidinėjime, todėl nusprendė pereiti į biatloną ir jau spėjo sudalyvauti pirmoje treniruočių stovykloje. Skaitykite daugiau...

Vice Visos ataskaitos Time17 Liepos 2014 14:56:50

Slidininkas Vytautas Strolia pereina į biatloną

0.47108778 17 Liepos 2014 14:42:26 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Vice Visos ataskaitos Time17 Liepos 2014 14:42:26

Slidininkas V. Strolia 30 km olimpiados skiatlono rungtyje finišavo priešpaskutinis

0.47108778 09 Vasario 2014 17:21:15 Diena.lt visi straipsniai

Sekmadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpiados slidinėjimo varžybose išdalintas antrasis apdovanojimų komplektas. Žaidynėse debiutavęs 21-erių metų Vytautas Strolia vyrų 30 km skiatlono - 15 km klasikiniu stiliumi ir 15 km laisvuoju stiliumi - rungtyje tarp klasifikuotų dalyvių liko paskutinis - 67-as. Neklasifikuotas liko tik ratu varžovų aplenktas Pietų Korėjos atstovas Hwang Jun-Ho Hwangas. Lietuvos slidininko laikas distancijoje - 1 valanda 20 minučių 37,2 sekundės.