Olimpine čempione tapo JAV septyniolikmetė snieglentininkė

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

13 Vasario 2018 10:59:07 Sportas straipsniai

Tai yra trečias JAV atstovų medalis snieglenčių varžybose šiose olimpinėse žaidynėse. Sidabrą iškovojo kinė Liu Jiayu (89,75 tšk.), o bronzą – dar viena amerikietė Arielle Gold (85,75 tšk.). Visas straipsnis Olimpine čempione tapo JAV septyniolikmetė snieglentininkė

Vice Sportas Time13 Vasario 2018 10:59:07

Ads

JAV snieglentininkė apgynė olimpinės čempionės titulą

2.4599872 12 Vasario 2018 21:32:51 Sportas straipsniai

27-ejų metų sportininkė finale pelnė 83 taškus. Sidabro medalį pelnė pasaulio čempionė 21-erių metų kanadietė Laurie Blouin (76,33 tšk.), o bronzos - Sočio olimpinių žaidynių vicečempionė 27-erių metų suomė Enni Rukajarvi (76,33 tšk.). Varžybose dalyvavo 26 sportininkės. Dėl stipraus vėjo įvyko tik du iš trijų finalo nusileidimų.

Vice Sportas Time12 Vasario 2018 21:32:51

A. Palšytė tapo Europos čempione

1.4057069 04 Kovo 2017 19:43:48 Diena.lt visi straipsniai

A.Palšytė užtikrintai pirmuoju mėginimu įveikė pradinį 1,80 m aukštį. Su šia užduotimi puikiai susitvarkė ir kitos šešios finalo dalyvės, o olimpinė čempionė ispanė Ruth Beitia pirmą aukštį praleido. Lengvai lietuvei pavyko peršokti ir 1,85 m. Tą patį pavyko padaryti ir visoms kitoms finalo dalyvėms. 1,89 m – taip pat iš pirmo karto! Kaip ir 1,92 m. Pirmaisiais mėginimais visus aukščius taip pat įveikė tik ukrainietė Oksana Okuneva ir R.Beitia.

Vice Visos ataskaitos Time04 Kovo 2017 19:43:48

Prancūzijos boksininkė tapo olimpine čempione

1.2299936 19 Rugpjūčio 2016 23:43:55 Sportas straipsniai

24–erių metų Estelle Mossely tapo pirmąja Prancūzijos boksininke, kuriai pavyko iškovojo vasaros olimpinių žaidynių čempionės titulą. Penktadienį svorio kategorijos iki 57 kg finale 2:1 (37:39, 39:38, 39:37) nugalėjo metais vyresnę kinę Yin Junhua. Bronzos medaliai šioje svorio kategorijoje atiteko suomei Mirai Potkonen bei rusei Anastasijai Beliakovai.

Vice Sportas Time19 Rugpjūčio 2016 23:43:55

Disko metikė Zinaida Sendriūtė olimpinėse žaidynėse - dešimta, olimpine čempione antrą kartą iš eilės tapo kroatė Sandra Perkovič

1.2020013 16 Rugpjūčio 2016 18:08:38 ve.lt

Lietuvos lengvaatletė Zinaida Sendriūtė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių moterų disko metimo varžybose užėmė dešimtąją vietą.31-erių metų lietuvė finale antradienį sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu įrankį numetė 61 m 89 cm. Tai geriausias mūsų šalies sportininkės sezono rezultatas. Pirmuoju mėginimu Z. Sendriūtė diską numetė 58 m 25 cm,. o antruoju - 59 m 95 cm.Z. Sendriūtė 2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse buvo 33-ia, o 2012 metais Londone - aštunta.Olimpinės čempionės titulą apgynė 26-erių metų kroatė Sandra Perkovič. 2013 metų pasaulio ir keturiskart Europos čempionė finale diską numetė 69 m 21 cm. Sėkmingas buvo tik trečiasis kroatės bandymas. Likę penki mėginimai nebuvo įskaityti.Sidabro medalį iškovojo 37-erių metų prancūzė Melina Rober-Mišon (Melina Robert-Michon, 66 m 73 cm), o bronzos - pasaulio čempionė 26-erių metų kubietė Denija Kabaljero (Denia Caballero, 65 m 34 cm).Finale varžėsi 12 sportininkių.

Vice Visos ataskaitos Time16 Rugpjūčio 2016 18:08:38

Vokietijos šaulė tapo olimpine čempione mažo kalibro šautuvo trijų pozicijų rungtyje

1.0110506 11 Rugpjūčio 2016 23:56:00 Sportas straipsniai

Sidabro ir bronzos apdovanojimai šioje rungtyje atiteko dviems Kinijos šaulėms – Zhang Binbin (458,4 tšk.) ir Du Li (447,4 taško).

Vice Sportas Time11 Rugpjūčio 2016 23:56:00

Olimpine čempione tapusi Kinijos sunkiaatletė pagerino du pasaulio rekordus

1.0016677 10 Rugpjūčio 2016 01:28:16 Sportas straipsniai

23-jų metų Kinijos atletė rovimo veiksmu iškėlė 115 kg sveriančią štangą, išstūmė 147 kg ir, dvikovėje surinkusi 262 kg sumą, pagerino du pasaulio rekordus – 1 kg pagerino pačiai nuo 2015-ųjų lapkričio priklausiusi stūmimo rungties rekordą ir 2 kg – nuo 2014 metų rugsėjo Taivano atletei Tzu Chi Lin priklausiusi dvikovės rekordą. Sidabro medalis atiteko Šiaurės Korėjos atstovei Hyo Sim Choe (248 kg – 105 + 143), bronza – Kazachstano sportininkei Karinai Goričevai (243 kg – 111 + 132).

Vice Sportas Time10 Rugpjūčio 2016 01:28:16

D. Stagniūno mylimoji pirmąsyk tapo JAV čempione (Tai bent!)

0.9973827 25 Sausio 2015 09:25:46 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Sportinę karjerą jau baigęs Deividas Stagniūnas mėgaujasi savo mylimosios triumfu. 29-erių kaunietis neslėpė savo emocijų, kai JAV čempione pirmąsyk per karjerą tapo jo sužadėtinė Madison Chock.

Vice null Time25 Sausio 2015 09:25:46

Be intrigos: JAV ekipa tarsi volu pervažiavo serbus ir tapo pasaulio čempione

0.89444494 15 Rugsėjo 2014 03:18:27 Sportas straipsniai

Madride finišavo pasaulio vyrų krepšinio čempionatas. Jo finale JAV rinktinė be gailesčio 129:92 (35:21, 32:20, 38:26, 24:25) sutrypė serbus ir iškovojo aukso medalius. Amerikiečiai pagerino šio čempionato rezultatyvumo rekordą, kuris priklausė Brazilijos krepšininkams. Brazilai į Egipto komandos krepšį buvo įmetę 128 taškus. Rungtynės Pirmasis kėlinys. Pirmuosius taškus pelnė amerikiečiai, tačiau serbai į tai atsakė keturiais taškais. 2 min. JAV krepšininkai atsilikinėjo 5:6.

Vice Sportas Time15 Rugsėjo 2014 03:18:27

JAV rinktinė penktą kartą tapo pasaulio čempione

0.89444494 14 Rugsėjo 2014 23:06:04 vz.lt

FIBA Pasaulio taurės turnyro finale Serbijos krepšininkai neįstengė sustabdyti JAV puolimo. JAV rinktinė sekmadienio vakarą Ispanijoje nesunkiai 129:92 (35:21, 32:20, 38:26, 24:25) įveikė serbus ir apgynė prieš ketverius metus Turkijoje iškovotą pasaulio čempionatų titulą.

Vice Visos ataskaitos Time14 Rugsėjo 2014 23:06:04

Vokietija tapo pasaulio čempione

Liepos tryliktąją paaiškėjo naujieji futbolo pasaulio karaliai. Jais tapo Vokietijos futbolininkai, kurie po pratęsimo pasaulio čempionato finale Rio de Žaneiro „Maracana“ stadione 1:0 nugalėjo Argentiną.