A. Novikovo ekipa Lenkijoje pakilo į antrąją vietą

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

13 Vasario 2018 02:06:38 Sportas straipsniai

Arvydą Novikovą savo gretose turintis Balstogės „Jagiellonia“ klubas 2:0 svečiuose pranoko Glivicių „Piast“. Lietuvos rinktinės saugas žaidė iki 69-osios minutės. Po šios pergalės Balstogės ekipa pakilo į antrą vietą turnyro lentelėje bei dabar vos dviem taškais atsilieka nuo Varšuvos „Legia“ komandos. Visas straipsnis A. Novikovo ekipa Lenkijoje pakilo į antrąją vietą

Vice Sportas Time13 Vasario 2018 02:06:38

Ads

„Serie A“: Milano „Inter“ pakilo į antrąją vietą

2.3359523 31 Spalio 2017 02:16:24 Sportas straipsniai

Milano klubui pirmąjį įvartį 36-ąją minutę pelnė Iglesias Borja Valero. 59-ąją minutę rezultatą 11 metrų baudiniu išlygino Giampaolo Pazzini. 67-ąją minutę „Inter“ pergalę garantavo Ivano Perisičiaus įvartis. „Inter“ šventė devintąją pergalę ir su 29 taškais pakilo į antrąją vietą čempionate. Antrąją ir trečiąją vietas dalijasi vienu tašku mažiau turintys Turino „Juventus“ ir Romos „Lazio“ klubai. Vienvaldis Italijos čempionato lyderis yra pralaimėjimo dar nepatyręs „Napoli“ klubas, kuris turi 31 tašką.

Vice Sportas Time31 Spalio 2017 02:16:24

„Dragūnas“ pakilo į antrąją vietą

2.3359523 25 Spalio 2016 21:14:29 Sportas | ve.lt

Penktajame Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos ture sirgaliai stebėjo lygiaverčių varžovų dvikovas. Tarpusavyje kovėsi turnyrinėje lentelėje vieni nuo kitų netoli žengiantys varžovai. Po šio turo vėl pasikeitė turnyrinės lentelės lyderių išsidėstymas – lydere tapo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipa, antroje vietoje – Klaipėdos „Dragūnas“.

Vice Sportas Time25 Spalio 2016 21:14:29

Utenoje triumfavęs „Atlantas“ pakilo į antrąją vietą

2.2072961 05 Gegužės 2016 22:47:29 Sportas straipsniai

Konstantino Sarsanijos treniruojama ekipa 10-ojo turo mače svečiuose 2:0 (2:0) įveikė aštuntą nesėkmę čempionate patyrusį Utenos „Utenį“. Šeimininkai pasirinko sau įprastą taktiką, susispausdami savo aikštės pusėje ir laukdami dėkingų progų kontratakuoti. Visgi „Utenio“ išpuoliai svečiams didėlės grėsmės nekėlė, o priekyje žaidusiam Eligijui Jankauskui tekdavo kovoti iš karto su keliais varžovais.

Vice Sportas Time05 Gegužės 2016 22:47:29

„Kibirkšties“ klubas LMKL pakilo į antrąją vietą

2.2072961 16 Sausio 2016 18:59:47 Diena.lt visi straipsniai

Vienuoliktą pergalę keturioliktosiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse iškovojo bei iš antrosios vietos šalies čempionę Utenos „Uteną“ išstūmė Vilniaus „Kibirkšties“ klubas, šeštadienį po pratęsimo svečiuose 80:73 (22:17, 12:10, 15:19, 18:21, 13:6) nugalėjusios ketvirtojoje pozicijoje esančias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (8 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkes. 20 taškų prie pergalės prisidėjo Laura Juškaitė (13 atkovotų kamuolių), 14 - Eglė Šniokaitė, 13 – Daugilė Šarauskaitė, 12 – Gabija Meškonytė.

Vice Visos ataskaitos Time16 Sausio 2016 18:59:47

"Atlanto" ekipa A lygoje pakilo į trečiąją vietą

2.0022447 04 Spalio 2015 17:40:31 Sportas | ve.lt

Lietuvos futbolo A lygos 30-ojo turo rungtynėse sekmadienį Klaipėdos "Atlanto" komanda 5:1 (2:0) nugalėjo "Klaipėdos granito" ekipą.

Vice Sportas Time04 Spalio 2015 17:40:31

R. Milevičius su ekipa pakilo į antrąją „Volvo Ocean Race“ vietą (Startai)

2.0022447 03 Birželio 2015 21:32:20 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Tarptautinės buriavimo federacijos paskirta komisija trečiadienį skyrė baudos taškus kinų komandai „Dongfeng Race Team“, ispanų „MAPFRE“ ir švedų moterų komandai „Team SCA“ už lenktynių taisyklių pažeidimus per septintąjį „Volvo Ocean Race“ etapą iš Niuporto (JAV) į Lisaboną (Portugalija).

Vice Visos ataskaitos Time03 Birželio 2015 21:32:20

„Šiaulius“ sutriuškinusi „Kruoja“ pakilo į antrąją vietą (Futbolas)

2.0022447 27 Rugsėjo 2014 15:54:35 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Šešioliktąją pergalę Lietuvos futbolo A lygos XXIX turo rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Pakruojo „Kruojos“ (55 tšk.) komanda, šeštadienį namuose 4:1 (3:1) nugalėjusi aštuntojoje pozicijoje likusią „Šiaulių“ (29 tšk.) ekipą.

Vice Futbolas Time27 Rugsėjo 2014 15:54:35

„Kruoja“ Lietuvos futbolo A lygoje pakilo į antrąją vietą

2.0022447 27 Rugsėjo 2014 13:41:09 Sportas straipsniai

Šešioliktąją pergalę Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygos" XXIX turo rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Pakruojo "Kruojos" (55 tšk.) vienuolikė, šeštadienį namuose 4:1 (3:1) nugalėjusi aštuntojoje pozicijoje likusią Šiaulių "Šiaulių" (29 tšk.) ekipą. Du įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Ričardas Beniušis (15 ir 33 min.), po vieną - Robertas Vėževičius (10 min.) ir Tomas Birškys (86 min.). Garbės įvartį svečiams pelnė Jevgenijus Morozas (34 min.).

Vice Sportas Time27 Rugsėjo 2014 13:41:09

„Atletico“ nukovė „Real“ ir pakilo į antrąją vietą

2.0022447 13 Rugsėjo 2014 22:18:01 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Madrido „Atletico“ futbolininkai trečiajame Ispanijos „Primera“ lygos ture išvykoje 2:1 (1:1) nukovė Madrido „Real“ ir pasiekė antrąją pergalę. Skaitykite daugiau...

Vice Futbolas Time13 Rugsėjo 2014 22:18:01

Sportas / Šiauliečiai pakilo į antrąją vietą

2.0022447 09 Birželio 2014 23:38:28 Šiaulių kraštas

Dar ke­le­rias rung­ty­nes su­žai­dė ša­lies fut­bo­lo ant­ro­sios ly­gos Va­ka­rų zo­nos ko­man­dos. Šiau­lių „Ju­ven­ta-99“ Ma­žei­kiuo­se nu­ga­lė­jo „At­mos­fe­rą“ re­zul­ta­tu 2:0 (0:0).