Lietuvos penkiakovės čempionas D. Vaivada pasirengęs varžytis su suaugusiais

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

13 Vasario 2018 02:06:38 Sportas straipsniai

Pajėgiausias Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis šiuo metu yra Korėjoje ir darbuojasi olimpinių žaidynių organizatorių komandoje, tad D.Vaivadai dėl šalies čempiono titulo teko kovoti su Gyčiu Gudlevičiumi, Luku Kontrimavičiumi, gerokai jaunesniais kolegomis ir svečiais iš Baltarusijos. 20-metis kaunietis finale surinko 1410 taškų ir tvirtai tapo nugalėtoju. Antrąją vietą užėmęs G.Gudlevičius sukaupė 1362 taškus, o L.Kontrimavičius – 1331. Po finišo D.Vaivada buvo puikiai nusiteikęs, nes pateisino visus savo paties lūkesčius. Visas straipsnis Lietuvos penkiakovės čempionas D. Vaivada pasirengęs varžytis su suaugusiais

Vice Sportas Time13 Vasario 2018 02:06:38

Ads

Kariškių šiuolaikinės penkiakovės čempionate D. Vaivada – 22-as

1.150188 16 Rugsėjo 2017 15:57:17 Sportas straipsniai

Kaunietis fechtavimosi rungtyje buvo 16-as (18 laimėtų dvikovų; 209 taškai), plaukimo – 15-as (2:06.39; 298), jojimo – 30-as (264), o bėgimo ir šaudymo – 22-as (11:33.48; 607). Vyrų finalas baigėsi senokai nematytu Vengrijos penkiakovininkų triumfu – šios šalies atstovai užėmė visas 3 vietas ant prizininkų pakylos. Pasaulio čempionu tapo Adamas Marosi (1446), antrąją vietą užėmė neseniai oficialiame pasaulio čempionate taip pat antras buvęs Robertas Kasza (1442), o trečias finišavo Soma Tomaschofas (1436).

Vice Sportas Time16 Rugsėjo 2017 15:57:17

D. Vaivada į finalą neprasimušė

0.95849 12 Rugpjūčio 2017 09:53:18 LZ RSS

Vengrijoje vykstančio 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės jaunimo pasaulio čempionato vyrų varžybų finale šį kartą Lietuvos atstovo nebus.

Vice Sportas Time12 Rugpjūčio 2017 09:53:18

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etape Egipte D. Vaivada – dvidešimtas

0.95849 24 Kovo 2017 20:30:23 Sportas straipsniai

Jame dalyvavęs Dovydas Vaivada užėmė 20-ąją vietą. 19-mečiam kauniečiui nepavyko fechtavimosi rungtis, kurioje buvo laimėta tik 11 dvikovų iš 34 (32 vieta; 167 taškai), tačiau plaukdamas jis buvo šeštas (2 min. 4,55 sek.; 301 taškas), o jodamas viską atliko idealiai ir surinko maksimaliai įmanomus 300 taškų. Po 3 rungčių tai leido lietuviui užimti 16-ąją vietą. Bėgdamas ir šaudydamas D. Vaivada trasą įveikė per 12 min. 36,47 sek. ir rungtyje užėmė 33-ąją vietą (544 taškai). Bendrojoje įskaitoje tai reiškė galutinę 20-ąją vietą. Lietuvis finale surinko 1312 taškų.

Vice Sportas Time24 Kovo 2017 20:30:23

Pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate D. Vaivada liko 33-ias

0.95849 18 Rugsėjo 2016 09:12:37 Sportas straipsniai

Fechtavimosi rungtyje 19-metis kaunietis buvo 29-as, plaukimo – 5-as, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo – 31-as. Iš viso finale lietuvis surinko 1055 taškus ir užėmė 33-iąją vietą. Pasaulio čempionu tapo Charlesas Fernandezas iš Gvatemalos, surinkęs 1429 taškus. Antras liko korėjietis Woongtae Junas (1418 tšk.), trečias – rusas Aleksandras Lifanovas (1411 taškų).

Vice Sportas Time18 Rugsėjo 2016 09:12:37

D. Vaivada prasimušė į finalą

0.95849 16 Rugsėjo 2016 09:59:38 LZ RSS

Kaire (Egiptas) vykstančio 2016 metų pasaulio jaunimo (iki 21 metų) čempionato vaikinų atrankos varžybose dalyvavęs vienintelis lietuvis Dovydas Vaivada sėkmingai įveikė šį karjerą.

Vice Sportas Time16 Rugsėjo 2016 09:59:38

D. Vaivada varžysis pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionato finale

0.95849 16 Rugsėjo 2016 09:37:53 Sportas straipsniai

Atrankos A grupėje 19-metis kaunietis surinko 1099 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Fechtavimosi rungtyje D. Vaivada buvo 8-as, plaukimo - 5-as, o bėgimo ir šaudymo dvikovėje - 19-as. Vaikinų varžybų finalas vyks šeštadienį, o penktadienį merginų finale kovos Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė.

Vice Sportas Time16 Rugsėjo 2016 09:37:53

Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse D. Vaivada buvo tryliktas

0.65310645 11 Birželio 2016 21:16:45 Diena.lt visi straipsniai

Kaunietis fechtavimosi varžybose su 19 pergalių buvo keturioliktas (216 tšk.), plaukime (2 min. 04,96 sek, finišavo devintas (326 tšk.), jojime (293 tšk.) tenkinosi trylikta pozicija, o kombinuotojoje bėgimo ir šaudymo rungtyje su 584 taškais (11 min. 56,67 sek.) liko 28–as. Aukso medalio savininku tapo italas Alessandro Colasantis (1491 tšk.), aplenkęs rusus Viačeslavą Bardyševą (1478 tšk.) ir Danilą Glavackichą (1475 taškai).

Vice Visos ataskaitos Time11 Birželio 2016 21:16:45

B. Obama: varžytis su D. Trumpu būtų linksma

0.65310645 17 Lapkričio 2015 20:48:53 Pasaulis straipsniai

JAV prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) mano, kad varžytis su Donaldu Trumpu (Donaldu Trampu) turėtų būti „linksma“; tai jis pareiškė interviu, kurio šmaikščios ištraukos spausdinamos antradienį ir kuriose, prezidentas, iš pažiūros truputį švelniai, pašiepia galimą respublikonų kandidatą į Baltųjų rūmų šeimininkus. Pokalbyje su vyrų žurnalo „GQ“ žurnalistu B.Obama palietė daug temų, tarp jų ir jo aistrą krepšiniui, ir net atsakė į klausimą, kiek cigarečių jis surūkė nuo savo atvykimo į Baltuosius rūmus („nulį per pastaruosius penkerius metus“).

Vice Visos ataskaitos Time17 Lapkričio 2015 20:48:53

D. Vaivada finišavo 32-as

0.65310645 02 Birželio 2015 18:47:07 LZ RSS

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuviai baigė savo pasirodymą. Vaikinų varžybų finale 18-metis Dovydas Vaivada užėmė 32-ąją vietą.

Vice Sportas Time02 Birželio 2015 18:47:07

D. Vaivada pasaulio šiuolaikinės penkiakovės antrajame etape - 19-as

0.6238627 22 Kovo 2015 20:37:17 Diena.lt visi straipsniai

Egipto sostinėje Kaire sekmadienį vykusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės antrojo etapo (II) vyrų varžybų finale 17-metis Dovydas Vaivada užėmė 19-ąją vietą, o 2013-ųjų pasaulio čempionas Justinas Kinderis liko 29-ojoje. Pasak pranešimo, Lietuvos atstovų pozicijos išsiskyrė jau varžybų pradžioje. D. Vaivada fechtavimo rungtyje užėmė 9-ąją vietą, o J. Kinderis - vos 30-ąją.