Biatlonininkas T. Kaukėnas: mėgavausi varžybomis

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

12 Vasario 2018 23:04:35 Sportas straipsniai

Aukso medalį iškovojo 29-erių metų prancūzas Martinas Fourcade'as. Sprinto lenktynėse tik aštuntas buvęs Prancūzijos biatlonininkas po trečiojo šaudymo ruožo išsiveržė į priekį ir nebeužleido lyderio pozicijos. M. Fourcade'as šaudykloje suklydo vieną kartą ir distanciją įveikė per 32 min. 51,7 sek. Sidabro medalį iškovojo 20-metis švedas Sebastianas Samuelssonas (+12 sek.; 1 baudos ratas). Jis prieš pat finišą pranoko bronzą pelniusį 27-erių metų vokietį Benediktą Dollį (+15,1 sek.; 1 b. ratas). Visas straipsnis Biatlonininkas T. Kaukėnas: mėgavausi varžybomis

Vice Sportas Time12 Vasario 2018 23:04:35

Ads

Biatlonininkas T. Kaukėnas persekiojimo lenktynėse finišavo 13-as

2.3773112 12 Vasario 2018 21:32:50 Sportas straipsniai

Aukso medalį iškovojo 29-erių metų prancūzas Martinas Fourcade'as. Sprinto lenktynėse tik aštuntas buvęs Prancūzijos biatlonininkas po trečiojo šaudymo ruožo išsiveržė į priekį ir nebeužleido lyderio pozicijos. M. Fourcade'as šaudykloje suklydo vieną kartą ir distanciją įveikė per 32 min. 51,7 sek. Prancūzas savo sąskaitoje turi jau penkis olimpinius medalius (tris aukso, du sidabro).

Vice Sportas Time12 Vasario 2018 21:32:50

Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Švedijoje – 54-as

2.3773112 01 Gruodžio 2017 00:56:10 Sportas straipsniai

Nugalėjo be klaidų šaudęs norvegas Johanesas Tingnesas Bio (Johannes Thingnes Boe). Antrąją vietą užėmęs prancūzas Kentenas Filonas Mejė (Quentin Fillon Maillet) taip pat išvengė baudos minučių ir nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 1 sek. Trečioji pozicija atiteko kitam prancūzui Martenui Furkadui (Martin Fourcade, +2.14,3; 2 bados minutės). Keturis kartus šaudykloje suklydęs ir keturias baudos minutes gavęs 27-erių metų T. Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 7 min. 24,4 sek.

Vice Sportas Time01 Gruodžio 2017 00:56:10

T. Kaukėnas pamiršo praeities nesėkmes

1.9810927 08 Kovo 2016 05:57:26 LZ RSS

Pastaruoju metu dėl prastų rezultatų išgyvenęs Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas blykstelėjo Holmenkolene, Norvegijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate.

Vice Sportas Time08 Kovo 2016 05:57:26

Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose – 49-as (Kitos naujienos)

1.9810927 06 Gruodžio 2015 13:32:47 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Švedijoje vykstančio pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 49-ąją vietą.

Vice null Time06 Gruodžio 2015 13:32:47

T. Kaukėnas: niekada nenustokite ieškoti

1.9810927 18 Rugsėjo 2015 11:09:59 LZ RSS

Po penkiolikos metų praleistų biatlono trasoje vienas žymiausių šalies sportininkų Tomas Kaukėnas neslepia – profesionalus sportas tai ne vien įspūdžių kupinos kelionės ar tarptautinės varžybos, bet ir ne vieneri susikaupimo bei išbandymų metai. Vis tik, tebesvarstantiems, ar verta jėgas atiduoti sportui, T. Kaukėnas pataria tik viena – niekada nenustoti ieškoti, mat sporte gausu netikėtų atradimų.

Vice Sportas Time18 Rugsėjo 2015 11:09:59

Pasaulio kariškių čempionate biatlonininkas T. Kaukėnas – 16-as

1.9810927 27 Kovo 2015 14:03:14 Diena.lt visi straipsniai

Švedijoje vykstančiame 53-ajame kariškių biatlono čempionate šešioliktą vietą sprinto lenktynėse užėmė Tomas Kaukėnas. Tris baudos ratus sukęs lietuvis 10 km įveikė per 25 minutes 2,3 sekundės ir 1 min. 30,3 sekundės pralaimėjo tik kartą šaudykloje suklydusiam ir čempionu tapusiam prancūzui Simonui Fourcade'ui. 1 minutę 50,4 sekundės nuo nugalėtojo atsiliko ir 21-ą vietą tarp 46-ių dalyvių užėmė taip pat tris baudos ratus sukęs Karolis Dombrovskis. Sidabro medalis atiteko šveicarui Benjaminui Wegeriui, bronza - bulgarui Krašimirui Anevui.

Vice Visos ataskaitos Time27 Kovo 2015 14:03:14

T. Kaukėnas finišavo 60-as

1.5848742 11 Kovo 2015 10:05:42 LZ RSS

Suomijoje vystančiose pasaulio biatlono pirmenybėse vyrų 10 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovų pasirodė Tomas Kaukėnas, kuris distanciją su 3 baudos ratais įveikė per 27 minutes 00,6 sekundės.

Vice Sportas Time11 Kovo 2015 10:05:42

T. Kaukėnas progresuoja

1.1848222 24 Sausio 2015 06:11:42 LZ RSS

Italijos Antholco kurorte prasidėjo biatlono pasaulio taurės šeštasis etapas.

Vice Sportas Time24 Sausio 2015 06:11:42

Biatlonininkas T. Kaukėnas: sportinė forma po truputį atsiranda

1.1848222 17 Sausio 2015 19:29:19 LZ RSS

Sočio olimpinių žaidynių atradimas Tomas Kaukėnas sugrįžta. Šeštadienį Rūpoldinge (Vokietija) vykusiose penkto pasaulio biatlono taurės etapo 10 km sprinto varžybose lietuvis tarp lyderių nepateko, tačiau net ir sukęs tris baudos ratus sugebėjo aplenkti kelias dešimtis konkurentų bei užimti 64 vietą – aukščiausią šiame sezone.

Vice Sportas Time17 Sausio 2015 19:29:19

Biatlonininkas Tomas Kaukėnas MTB dviračių maratone finišavo 42 –as.

1.1848222 17 Birželio 2014 11:02:27 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Rekordinis dalyvių skaičius susirinkęs į 2014 metų Lietuvos MTB dviračių maratonų taurės antrąjį etapą nustebino puikiais rezultatais bei įnirtinga kova iki pat finišo. Įveikęs 63 kilometrus, etapo nugalėtojas Domas Manikas artimiausią persekiotoją aplenkė vos 0,02 sekundės dalimi. Skaitykite daugiau...